O meni će se tek izučavati kao fenomenu!

Neno

Elita
Poruka
20.451

"SVAKOME SPADAJU GAĆE ZBOG ŽENE KOJA JE ZVER U KREVETU" Jovana Jeremić odala tajnu zavođenja, pa poručila: "O meni će se tek izučavati kao fenomenu"​

Voditeljka Jovana Jeremić pojavila se večeras na jednom događaju u Beogradu u pratnji svog 14 godina starijeg dečka, biznismena Dragana Stankovića, koji ima lanac pekara širom naše zemlje.
Jeremićeva je zatim progovorila i o svojim kulinarskim sposobnostima.

- Znam nekad da skuvam nešto Draganu i meni, ali ne želim. Puno sam u životu spremala, sada neka meni spremaju. Muškarac se nikada ne zavodi kuhinjom, to rade očajnice. Muškarac se zavodi intelektom i kvalitetnim vođenjem ljubavi. Zbog žene koja je u krevetu "zver" i koja je umetnica u ljubavi svakome spadaju gaće i pre nego što sa njom legne u krevet.
Jovana izaziva nezapamćenu pažnju, a na mrežama se kad-kad pojavi i pokoji negativan komentar.

- Ne reagujem na ružne komentare. Nikada nisam ni pročitala ništa. Živim svoj život. Cilj mi je da se upišem zlatnim slovima u novinarstvo. O meni će se za 20, 30 godina izučavati kao o fenomenu. Ne možete da zamislite šta ja spremam, niti sa kim ću raditi intervju. O meni će pričati svi - rekla je Jovana za "Blic".

*************************************
Znači ako hoćete da zavedete nekog muškarca, prvo treba da ga odvedete u krevet, da mu pokažete, kakve ste.. :mrgreen:
Kakvi crni pogledi, puni čežnje, zavodjenja, pogledi koju parališu, oduzimaju moć govora..

Da li bi se ugledale na ovu "fenomenalnu" Jovanu pa da se i o vama barem priča, ne mora baš da se piše i izučava kao što se to sugeriše?
 

JOVANA JEREMIĆ SE UPOREDILA SA LEPOM BRENOM​

Voditeljica Jovana Jeremić često ističe da o sebi ima visoko mišljenje, a činjenica je da je proteklih godina izgradila svoju karijeru i stekla veliku popularnost koju sada upoređuje sa onom koju ima pjevačica Lepa Brena.

Jeremićka je prvenstveno istakla da je zahvalna na svemu što joj je Bog dao i da vjeruje da je čeka još veća slava.


-Ja sam šou-biznis majstor, zato imam dva stana. Sve što sam radila sam naplatila, pa tako i moje prevrtanje po podu, koje su svi komentarisali – otkrila je Jovana, pa se dotakla i ljubavnog života.

-Ja sam svjetska žena, zato u Srbiji nema frajera za mene, ali zadržala sam dozu tradicionalnosti. Ja sam Jugoslovenka, sve ujedinjujem – rekla je ona i dodala:

-Popularna sam širom bivše Jugoslavije, kao što je i Lepa Brena. Vidovita žena koja je gledala sudbinu mojoj mami još kad sam bila mala rekla je da je rodila kćerku koja će biti popularna baš kao Brena.

Jovana se, podsjetimo, nedavno dotakla i kolegica.

-Ima mnogo kineskih kopija Jovane Jeremić, Jovana Jeremić sa Ali-Ekspresa, ovakva voditeljica se rađa, moraš da se rodiš ovako – kazala je ona.

(Express/Pink)
 

Back
Top