Нови трендови у дизајну насловница

Пилипенда

Veoma poznat
Poruka
10.934
Човјек увијек научи нешто ново, само ако гледа око себе. Ево, поред силних корица које су ми прошле кроз руку, видим да постоје и овакве (нису баш корице, ал дође му на исто). Изузетан дизајн, с префињеним осјећајем за мјеру, композицију... Радо бих купио ово, али нажалост, наслов је благо покривен којечијим главама па не могу прочитати ни како се ово зове, а ја, будала, мислио да је наслов важан...
1716965967737.png
 
Човјек увијек научи нешто ново, само ако гледа око себе. Ево, поред силних корица које су ми прошле кроз руку, видим да постоје и овакве (нису баш корице, ал дође му на исто). Изузетан дизајн, с префињеним осјећајем за мјеру, композицију... Радо бих купио ово, али нажалост, наслов је благо покривен којечијим главама па не могу прочитати ни како се ово зове, а ја, будала, мислио да је наслов важан...
Pogledajte prilog 1555601
fakat je da egzistencija domacih medija ne zavisi od publike vec od nevladinih organizacija i stranih sponzora. Zato ih bas zabole dal su konkurentni na trzistu i kako ce dizajniraju naslovnicu. To se vidi i po temama u medijima.................koga jos interesuje dal je Milorad Djordjevic jutros zakasnio na autobus na stanici u Prcilovcu. .....................al sto kazu analiticari, bolje da to citamo nego da citamo da su izraelci ponovo ubili 124 dece u jednoj skoli u Gazi............ta vest moze da nas uznemiri, a to nije dobro.............za nekog.
 

Back
Top