Novak Đoković nosi odelo koje je sinonim elegancije i grmi: ceo los anđeles morao je da se okrene za slavnim srbinom

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.671
Slavni teniser Novak Đoković pojavio se sinoć u Los Anđelesu, sjajno stilkizovan i sa osmehom na licu. Nakon poraza u Indijan Velsu i odluke da se povuče sa Mastersa u Majamiju, čuveni sportista ide u susret novim pobedama, a mi nakratko zastajemo i prikazujemo vam detalje njegovog modnog izdanja.

Piše:Jelena Milenković

1710796589175.png
 
Nole je nedavno izgubio meč u trećem kolu mastersa u Indijan Velsu od Italijana koji je 123. na ATP listi Luke Nardija, zatim je usledila odluka da se povuče sa turnira u Majamiju, ali i relaksacija na plaži u ovom američkom gradu.

Pogledajte prilog 1516937
Cekaj, u prvom postu si napisao da je Nole sinoc uslikan u LA, Califonia a u ovom da je u Miamiju, Florida. Pa gde je?
Napomena, ta dva grada su na suprotnim obalama, pa to "sinoc" u LA mozda nije sinoc nego par dana ranije.

Procitao sam da je krenuo da se priprema za sezonu sljake u Evropi pa bi logicno bilo da to radi u Evropi i da grize da bi se vratio ali meni deluje da je on delimicno digao ruke od tenisa, sve vise se vidja po nekim drugim mestima. Voleo bih da gresim ali sam svestan da ne moze nesto vecno da traje.
 
Cekaj, u prvom postu si napisao da je Nole sinoc uslikan u LA, Califonia a u ovom da je u Miamiju, Florida. Pa gde je?
Napomena, ta dva grada su na suprotnim obalama, pa to "sinoc" u LA mozda nije sinoc nego par dana ranije.

Procitao sam da je krenuo da se priprema za sezonu sljake u Evropi pa bi logicno bilo da to radi u Evropi i da grize da bi se vratio ali meni deluje da je on delimicno digao ruke od tenisa, sve vise se vidja po nekim drugim mestima. Voleo bih da gresim ali sam svestan da ne moze nesto vecno da traje.
Tekst sam preneo, ali bez obzira, "sinoć" se odnosilo na LA, Majami nije preciziran
 

Back
Top