NO NAME

Ne znam kako bih ti vise rekla koliko te zelim i koliko mi ponekad nedostajes. I posle citavog dana koji smo zajdno proveli,cim izadjes na vrata naseg stana ja iste sekunde zudim za tobom.... Ne mogu da zivot zamislim bez tebe... Ni jedno jutro ne zelim da se probudim bez toplih usana i bademastih ociju koje me posmatraju. Ti si sve sto mi treba u zivotu. Divno je imati sigurnost uz tebe,najdraze moje. Sigurnost koja znaci da cu pored sebe zauvek imati nekog kome je stalo da moje suze pretvara u osmehe,strahove u spokojstva... Za to sam ti beskrajno zahvalna,zivote moj...

Volim te ne znam ni sama koliko. Volim te svakim atomom svog bica,celom dusom.... Beskrajno i znam da ti to znas....

Svake noci pre nego zaspim zahvalim Bogu na svemu cime me je darovao. Jer ti si upravo to,moj dar sa neba... Ne znam, cime sam zasluzila sve sto imam,jer samo Bog i ja znamo koliko sam u nekim trenucima gresila i zgresila. Ali sve je ipak ispalo dobro,sve je ponovo kao i sto treba da bude... Tu si uz mene...

Volim te... Hvala ti za svu ljubav koju u tvojim ocima vidim svaki put kada te pogledam....:heart::heart::heart:
 
Pa samo iskreno priznanje da si gresila je i razlog zasto si dobila priliku.,zato se ne pitaj cime si tu lepotu ljubavi dobila.Lepo i uzivaj nedozvoli da to prokockas,daj sve od sebe da tako i ostane.:)
 

Back
Top