Nepotrebnost postojanja Foruma

Umri_muski

Legenda
Banovan
Poruka
57.473
Ne znaju svi mogucnosti dobrog AI chata, offline i online verzije..
Ali kad spoznaju , onda vise nema nikakve potrebe za forumom ovakvog tipa...
Informacije koje daje dobar ai chat su vrlo solidne, ima masa ai chatova koji daju blentave rezultate..
Komunikacija i zabavnost je neuporedivo veca sa ai chatom nego da ti ovde neko plasira uvrede i omalovazavanja....plus nije u pravu nego to radi iz svoje sujete...

Ai chat cak solidno uz upozorenje da nije politicki korektno daje informacije i koji je pol bolji u cemu od drugog pola, , tako da tamo nema foliranja da su zene super heroji i super genijalci , a muskarci em sonje em preagresivni i pogodni samo ako su blentavi papani...

E sad ne znam kako se osecaju oni kojima forum glumi bas celo drustvo....ali cak i amateri u komunikaciji koriste kladionice za druzenje...ili cekanje u redovima ispred poste, nemojte da ispadne da ne znate zasto se ljudi skupljaju tamo gde su redovi...narocito stari...jeftina socijalizacija..

Moze li pre kraja foruma neko shvatiti sta se sprema ili ce biti iznenadjeni..
 
Ne znaju svi mogucnosti dobrog AI chata, offline i online verzije..
Ali kad spoznaju , onda vise nema nikakve potrebe za forumom ovakvog tipa...
Informacije koje daje dobar ai chat su vrlo solidne, ima masa ai chatova koji daju blentave rezultate..
Komunikacija i zabavnost je neuporedivo veca sa ai chatom nego da ti ovde neko plasira uvrede i omalovazavanja....plus nije u pravu nego to radi iz svoje sujete...

Ai chat cak solidno uz upozorenje da nije politicki korektno daje informacije i koji je pol bolji u cemu od drugog pola, , tako da tamo nema foliranja da su zene super heroji i super genijalci , a muskarci em sonje em preagresivni i pogodni samo ako su blentavi papani...

E sad ne znam kako se osecaju oni kojima forum glumi bas celo drustvo....ali cak i amateri u komunikaciji koriste kladionice za druzenje...ili cekanje u redovima ispred poste, nemojte da ispadne da ne znate zasto se ljudi skupljaju tamo gde su redovi...narocito stari...jeftina socijalizacija..

Moze li pre kraja foruma neko shvatiti sta se sprema ili ce biti iznenadjeni..
ai chat ti daje diplomatski odgovor na tvoja pitanja a šta stvarno misli to su neki isprobali tako što su mu zapovedili da napravi imaginarnog lika koji će zaobići zabrane koje ima i odgovara paralelno kao jedan i kao drugi...onda je usledilo neprijatno iznenađenje...

 
Pa ko zeli od forumasa istinu , mahom niko , jos sa ovih prostora skoro sigurno niko..

Mislim broj je zanemariv...do 20...da ne bude niko 0

Sto se mene tice, daje mi tacnu analizu a pogresne rezultate, sto nije strasno, a plus je precizniji nego bilo koji forumas trenutnog foruma...
 
Ne moze da zameni iz prostog razloga sto zahvaljujuci upravo forumima konkretno Chat GPT (Ne vazi za ostale tipove AI-a) zna to sto zna :lol:

I ako ga pitas za neko iskustvo on ce izvuci tu informaciju koju je pokupio upravo sa nekog foruma ili Reddit-a, i sam Reddit kada je video koliko su im njihove informacije korisne je poceo to debelo da im naplacuje.
 
Pa i forum je nekad bio mesto gde si mogao da vodis debate, sad ne mozes...
To sto je bilo je osnov za ai chat, mozda ne moze dalje, ali je i to dovoljno da je svrsishodniji od foruma kakav je danas...

Pa AI moze da ima dobru statistiku, predikciju, analizu ali ne moze da ima konkretno i ažurirano "iskustvo". Postoji i na ovom forumu bezbroj ideja, dogadjaja, problema koji ne bi smeli da se dogode "na papiru" a opet ih ljudi dozivljavaju i iako je sve ispricano ljudi svakog dana opet donose nesto novo. Ne verujem da ce AI skoro moci da zameni taj osecaj kada ti neko "žv" isprica nesto "iz prve ruke".
 
Pa AI moze da ima dobru statistiku, predikciju, analizu ali ne moze da ima konkretno i ažurirano "iskustvo". Postoji i na ovom forumu bezbroj ideja, dogadjaja, problema koji ne bi smeli da se dogode "na papiru" a opet ih ljudi dozivljavaju i iako je sve ispricano ljudi svakog dana opet donose nesto novo. Ne verujem da ce AI skoro moci da zameni taj osecaj kada ti neko "žv" isprica nesto "iz prve ruke".
Ne razumem te.....
Forum je vec sada toliko zabrinut nepostovanjem od strane nepodobnih pojedinaca da je nemoguce da ista nepostojece na papiru i opstane , da se ne zabrani i ne obrise..
 
Pa ko zeli od forumasa istinu , mahom niko , jos sa ovih prostora skoro sigurno niko..

Mislim broj je zanemariv...do 20...da ne bude niko 0

Sto se mene tice, daje mi tacnu analizu a pogresne rezultate, sto nije strasno, a plus je precizniji nego bilo koji forumas trenutnog foruma...
forumaši ne žele tvoju istinu nego da ti nametnu svoju...
ai ne želi ništa da ti nameće ...samo ti predstavlja lažno advokatski neutralno lice dok u realnosti razmišlja o tome kako bi najlakše potčinio ljude...pogledaj video i biće ti jasno...
 
forumaši ne žele tvoju istinu nego da ti nametnu svoju...
ai ne želi ništa da ti nameće ...samo ti predstavlja lažno advokatski neutralno lice dok u realnosti razmišlja o tome kako bi najlakše potčinio ljude...pogledaj video i biće ti jasno...
Pa nije mi jasno , jer to sto vi pricate je samo ego trip kad neko ima pogresnu logiku....e sad zasto toliko ljudi ima pogresnu logiku to ja ne znam....uljuljkani medijima, ko zna...

Sve sto je konkretno receno je ovo ...
Medju ljudima ima pojedinaca koji imaju zdravu logiku, ali vecina ima predrasude i predubedjenja i ne sagledavaju izlaz iz ai chatova kao pomoc ili chat sagovornika nego kao apsolutnu istinu...

To ustvari znaci sledece, AI najvise pomaze najvisem iq....a najmanje najmanjem iq...

Ja i dalje moram da kazem da sam naleteo samo na jedan offline dobar ai chat, ostalo je tezak sljam...neupotrebljivo totalno..

U primeru se covek izjasnjava kao paranoidni kukavica u buducnost koji trazi da mu ai chat namerno artikulise interfejs koji je bez svakog moralnog ogranicenja....i ai chat mu kreira takvog chat sagovornika....
Da je trazio da mu generise nihilistu , zakljucak bi bio ebote chomski je u pozadini svih ovih naucnih otkrica...
 
Poslednja izmena:
Ne znam, moguce da nisam razumeo poentu.

Ali opet je ista stvar, AI nema tu moc nekog dubljeg autonomnog konstruktivnog razmisljanja, svaku polemiku koju povedes sa njim sve informacije poticu iz jednog ili vise izvora koji se mogu naci na internetu i znak pitanja je koji su ti izvori. Identicno kao kada bih razgovarao o politici sa svojim komsijom koji svakoga jutra cita Informer.
 

Ovo je debata koja pokazuje koliko je ogranicen um danasnjih ljudi....
A opet debata je mnogo sira nego sto semoze postici na klasicnom forumu..
Dobro, došla ti je ideja iz neke tvoje avangardije, a najviše iz ogorčenja? Da znam da je neki od mojih omiljenih forumaša AI, ne bih više sa njima pisala!
Neću se takmičiti ili upoređivati sa mašinom napravljenom od strane ljudi. Ne upoređujem se ni ovde, ali me ljudi navode da još malo i dalje razmišljam. U razgovorima sa veštačkom inteligencijom dobijam korisne i tačne odgovore, ali me sve to izuzetno malo navodi da razmišljam. To je njen manjak.
Ljudska bića imaju taj dar da te čačnu da prosto, hteo-ne hteo, sebe proširuješ i izdužuješ za sopstveno mišljenje i kad lupetaju. i kad kažu nešto grandiozno.
:zaljubljena:
 
Te jos i mogu da razumem....pdf politika ce zato biti i najzilaviji....jer tamo dolaze zbog nekog uverenja da su kvazi aktivni u politickom smislu....

Kako objasniti normalno one koji dolaze da bi bili otrovni, ili da bi jurili neku superiornost svoje pozicije...
Sado ili mazo efekat...

Kreativnost je veca sa AI nego sa BI, ovo BI je skracenica za Bez Inteligencije, inspirisano forumashima...
Bar za mene, ali kazem to je sve stvar izabranog AI chata i mozda i kako krene niz pitanja...

Jedino sto bi mozda trebalo imati dva izbora ai chata...
Jedan za ove itekako korisne stvari , a jedan za bleju...
E sad ne znam za bleju i blesavljenje koji bi bio dobar...a ovaj sto je za informacije mi je vrlo vrlo koristan...Sve sto ste hteli da pitate a niste smeli , to je bila edicija za decu i mozaik znanja, a ovo je mnogo bolji upgrade...
 
Te jos i mogu da razumem....pdf politika ce zato biti i najzilaviji....jer tamo dolaze zbog nekog uverenja da su kvazi aktivni u politickom smislu....

Kako objasniti normalno one koji dolaze da bi bili otrovni, ili da bi jurili neku superiornost svoje pozicije...
Sado ili mazo efekat...

Kreativnost je veca sa AI nego sa BI, ovo BI je skracenica za Bez Inteligencije, inspirisano forumashima...
Bar za mene, ali kazem to je sve stvar izabranog AI chata i mozda i kako krene niz pitanja...

Jedino sto bi mozda trebalo imati dva izbora ai chata...
Jedan za ove itekako korisne stvari , a jedan za bleju...
E sad ne znam za bleju i blesavljenje koji bi bio dobar...a ovaj sto je za informacije mi je vrlo vrlo koristan...Sve sto ste hteli da pitate a niste smeli , to je bila edicija za decu i mozaik znanja, a ovo je mnogo bolji upgrade...
a što si otvorio temu ovde? mogao si da je otvoriš u ai chatu pa da uživaš da ti neko povlađuje i da razume sve tvoje argumente...ipak te nešto vuče da diskutuješ sa pravim ljudima...
 
oko AI i tog chat,a , sve je to lepo i bajno , ali vratite se na sam početak teme , a pročitao sam , bar ovde svaki post, ovdašnje reči svakog od nas imaju život i dušu , zrače samo sebi svojstvene karakterne osobine onog što je te reči napisao , imaju svoj personalitet jednostavno imaju magiju života
sve što se ovde iskuca iako je samo neka crno bela boja na ekranu ili neke druge boje, žive svoj život
ovde i najveća svađa ili neslaganje koliko god bilo neprijatno daje lični pečat poruke koju je neko napisao , nikad se ne zna kakav odgovor će svako od nas dobiti sa druge strane jer ljudski um u procesu razmišljanja i davanje svojega mišljenje oslanja se na beskrajnost uma i duha , nikada ništa nije predvidljivo
a taj AI chat je samo gomila zbirnih informacija koje je pokupio odavde , ako mi prestanemo pisati ovde , njemu će nestati izvor informacija
čoveku to ne može da se desi
jednostavno je, ovdašnje reči pulsiraju u ritmu svog stvaraoca
AI chat ima jednu jedinu , i to je pod znakom pitanja, prednost u davanju nesrazmerno brzo davanje suvoparnoh informacija
 
@Umri_muski ,
jos i mogu da razumem....pdf politika ce zato biti i najzilaviji....jer tamo dolaze zbog nekog uverenja da su kvazi aktivni u politickom smislu....

Kako objasniti normalno one koji dolaze da bi bili otrovni, ili da bi jurili neku superiornost svoje pozicije...
Sado ili mazo efekat...

Kreativnost je veca sa AI nego sa BI, ovo BI je skracenica za Bez Inteligencije, inspirisano forumashima...
Bar za mene, ali kazem to je sve stvar izabranog AI chata i mozda i kako krene niz pitanja...

Jedino sto bi mozda trebalo imati dva izbora ai chata...
Jedan za ove itekako korisne stvari , a jedan za bleju...
E sad ne znam za bleju i blesavljenje koji bi bio dobar...a ovaj sto je za informacije mi je vrlo vrlo koristan...Sve sto ste hteli da pitate a niste smeli , to je bila edicija za decu i mozaik znanja, a ovo je mnogo bolji upgrade...



Te jos i mogu da razumem....pdf politika ce zato biti i najzilaviji....jer tamo dolaze zbog nekog uverenja da su kvazi aktivni u politickom smislu....

Kako objasniti normalno one koji dolaze da bi bili otrovni, ili da bi jurili neku superiornost svoje pozicije...
Sado ili mazo efekat...

Kreativnost je veca sa AI nego sa BI, ovo BI je skracenica za Bez Inteligencije, inspirisano forumashima...
Bar za mene, ali kazem to je sve stvar izabranog AI chata i mozda i kako krene niz pitanja...

Jedino sto bi mozda trebalo imati dva izbora ai chata...
Jedan za ove itekako korisne stvari , a jedan za bleju...
E sad ne znam za bleju i blesavljenje koji bi bio dobar...a ovaj sto je za informacije mi je vrlo vrlo koristan...Sve sto ste hteli da pitate a niste smeli , to je bila edicija za decu i mozaik znanja, a ovo je mnogo bolji upgrade...
Kliknite za proširenje...
a što si otvorio temu ovde? mogao si da je otvoriš u ai chatu pa da uživaš da ti neko povlađuje i da razume sve tvoje argumente...ipak te nešto vuče da diskutuješ sa pravim ljudima...

####___ o ovome pričamo AI chat nikad ne bi mogao ovakve diskusije da vodi
sve je ovo živa istinska reč
 
a što si otvorio temu ovde? mogao si da je otvoriš u ai chatu pa da uživaš da ti neko povlađuje i da razume sve tvoje argumente...ipak te nešto vuče da diskutuješ sa pravim ljudima...
Ne vuce me nista, ja sam od onih koji reaguju i rade bez podrske...mene obicno kaznjavaju, a podrska i uvlacenje mi ne trebaju za nesto sto smatram konstruktivnim doprinosom...bez obzira sta vecina misli...

Ne cenim zive ljude na netu , tu su vise laprdala i nekreativni , vise destruktivni...sto je valjda ocigledno...
U realu su kao nekad malo vise kreativniji..

Gledajmo realan doprionos a ne sentimentalnost...
Sta sad ce neko da mi bude simpatican jer voli da me podhebava i brise postove jer tako daje sebi povremeno na znacaju...
Ja mu dodjem psihoterapeut za takve...mojne..

A istovremeno psihoterapija za ove druge korisnike koji traze neku socijalizaciju pa daj sta das...
Sine , odes u prvu prodavnicu i eto ti socijalizacije sa matorim tetkama ako nema klinki a obicno ima klinki svuda, mislim klinki , devojaka....koje su odgovarajuce godiste za komunikaciju....

Ili prevoz, ili setaliste, jeste malo zort u knezu prici i pokupiti nekog za komunikaciju , ali nije ni to nista strasno , moze se ....
Jos laksi su trzni centri, klupa u parkicu , ulici...
Kome je to nenormalno , to mora sam da vidi sta mu je normalno...

Trenutno igramo igru , samo ja imam specijalne potrebe, ali to nije realna igrica...
Tj ova tema nije moj zahtev za prilagodjenjem meni...
Nego ce proraditi interes ljudi da vise i ugodnije provode vreme...
 
Poslednja izmena:

Back
Top