НЕМАЧКА: КОКАИН УМЕСТО БАНАНА !!!

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.177
utorak, 07. jan 2014, 17:43 -> 17:57
Nemačka, kokain umesto banana

U nemačke supermarkete stigli sanduci sa koakinom, umesto naručenih banana. Procenjuje se da je ulična vrednost zaplenjene droge oko šest miliona evra.

Nemačka policija je zaplenila veću količinu kokaina koji je u sanducima stigao u nekoliko supermarketa u Berlinu umesto banana, koje su bile naručene.



Pošiljke "voća" stigle su u prodavnice iz Kolumbije, a prethodno su prošle carinsku kontrolu u luci u Hamburgu.



Olaf Šrem, zadužen za borbu protiv narkotika u berlinskoj policiji rekao je za agenciju DPA da su šverceri najverovatnije napravili "logističku" grešku i posle carinjenja uzeli pogrešne pakete, u kojima su zaista bile banane.



Procenjuje se da je ulična vrednost zaplenjenog kokaina oko šest miliona evra.

****************************************

z:Dz:Dz:D
 
Kako mene niko ne pita gde je biblioteka ?

images
 
Чујем да је пословођа из поменуте самопослуге чуо за ГРОМогласну акцију код нас , па су му биле сумњиве кутије банана из В.Трновца
које су се налазиле са другим кутијама из Ј.Америке......посумњ'о да су труле , па их отворио , кад оно......???
 

Back
Top