Najstrastveniji ljubitelj životinja

У београду је била једна девојка која са својом сестром и породицом имала преко тридесет различитих животиња. Ималису кућу са велоком плацом, добро огтађеном и комшилук се није буни, али их је ускоришћавао да да остави нежељене штенце и мачиће испред њихове капије.
Ја сам о њој правио и једну малу емисијицу на Трећем каналу поводом тога што је међу тим животињама имала и вучицу коју је одранила.од паса је имала пар Аљаскин маламта Кинга и Мазу, једног немачког овчара, једног шарпланинца, гомилу разлићитих мањих паса, зечеве, мачке, разне птице итд.
Вучицу је као штене добила на одгајање од Зоо врта јер ју је мајка одбацила из легла. Она је успела да је одрани и када је одрсла да јој нађе и вука за парање и имала од њих потомство. Оно што јесте куриозум био да су све те животиње живеле у складу и хармонији , а атракција је била да су сви заједно храњени, без икаквих свађа и проблема.
На жалост наша документација Трећег канала је практично уништена када су нас затворили и немам могућности да вам покажем ту емисијицу коју смо снимили.
 
uništena dokumentacija :brus:
ne znam dal da se smejem il da plačem
pa kako bre, vučji, nemaš to u u svojoj ličnoj arhivi
ili je to bilo ranije, u eri analogne tehnike?

Из глупости Векси, ето како. Тада је била само могућност прављењљ ВХС копоија , а нама је на Каналу било забрањено да имамо ВХС машину, а и кавалиете тога је био лош.Требало је да доносим свој ВХСод куће и да га пошверцујем у монтажу, а то ми се гадило.
 
Ova devojka je najstrastveniji ljubitelj životinja. U svom domu ima čak 90 ljubimaca.
Da stavim na stranu mesečne troškove, očito da ima pa joj nije problem, ali mogu zamisliti koliki nered te životnje naprave.

https://www.blic.rs/slobodno-vreme/...a-cak-90-ljubimaca-i-nisu-sve-macke-i/lnn5q2w

Kakvo je vaše mišljenje? Podržavate ili ne?

Devojka sa tako velikim srcem,zaista je vredna samo divljenja . Sigurna sam da ne živi u đubretu i haosu, da je svoje ukućane lepo vaspitala, da svi žive u velikoj ljubavi i ne opterećuju okolinu. Zato, ne vidim razlog za osudu i čuđenje. Svako ima pravo na sopstveni život, a kome će ga i koliko posvetiti, lična su opredeljenja pojedinca.....:D
 

Back
Top