Najnoviji dramatični snimci sa splava koji je noćas tonuo u Bg: policija stigla za 7 minuta! očevidac tvrdi sve je počelo ovako?!

Veliš..."uzor mladima":

images

1662137216-Tan2022-9-1_14388646_0-1200x800.jpg

0201ftoo-BETAPHOTO-MILAN-OBRADOVIC.jpg


I jos xyz alko fotki... :ceka:

Pa on nos ne vadi iz case :rtfm: :rtfm: :rtfm:

...
Ajde sta dramite,i ja sam pre vise od 20 godina bio mlad,i jos tada nisi bio musko ako nepopijes...Sad se kao svi nesto strecaju
 
Pa gazda te i plaća da noću sediš na splavu, a danju da podmećeš splavove vlastima....isto kao što plaća celu vašu mafijašku organizaciju u Srbiji...pre podne moralni činovnici, popodne kriminalci....

Zasto gazda splava jos nije uhapsen?

Tocio je alkohol maloletnicima i prenatrpao splav...
Sasvim dovoljno da bude uhapsen - zasto nije ?

...
 
Meni je zanimljivo ovo današnje davanje imena ugostiteljskim objektima. Ovaj je ''Kartel'', ovde kod mene imamo ''Alibi'' i ''Prestup'', samo još fali restoran domaće kuhinje ''Ritopek''.
Šta te čudi, privlače današnje debile koji se lože na kriminogene faktore. Ogromna većina tih debila koji izlaze na te splavove su najobičniji degenerici.
 
Šta te čudi, privlače današnje debile koji se lože na kriminogene faktore. Ogromna većina tih debila koji izlaze na te splavove su najobičniji degenerici.
mamini i tatini sinovi koji se satro loze na kriminal, smesno, ali pod dejstvom narkotika, mogu da ugroze i druge oko sebe!
 
Dovoljno ce biti da nadlezne institucije (ako ih ima...) "upitaju za zdravlje"...vlasnika splava na kojem se sipa alkohol maloletnicima....

Znamo da niti na kiosku niti u Maxiju niti bilogde SE NE SME PRODAVATI NI DAVATI ALKOHOL MALOLETNICIMA...

Dakle to je prvi prekrsaj vlasnika splava!

A drugi prekrsaj su bezbedonosne mere...tj zasto je prenatrpao splav i time ugrozio desetine mladih zivota ?!

Em ih natrpao em ih alkoholisao...a voda hladna i duboka jedva ceka takve naivne zrtve...

Ako vlasnik splava jos danas ne bude uhapšen...to ce biti znak da je u dilu sa sistemom....


...
Svi vlasnici splavova u Bg su u dilu sa sns kome daju proviziju.
Sve je to tezak sljam i tu leka nema.
 

Back
Top