Najbolji webhosting

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
hvala absonic
icon_eek.gif

SMaster

Početnik
Poruka
16
na free hostu nema cpanel
mislim da bi to bilo previse brate :P
ipak 75MB prostora / PHP / 1 MySQL baza / 5GB protoka nije malo
plus nema nikakvih reklama
sve sto trazimo je da stavite linka prema nasoj stranici

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Link ka Vasoj stranici, link ka redirekt stranici i na sta bi onda licila ta index strana?
Sta se bre zamajavas absonic kupi domen za 700din. i idi kod hrvata uzmi profi hostin za cPanelom i najnovijim fantastikom za dz.

;)

absonic

Domaćin
Poruka
3.142
hrvatima se ne svidja moj sajt :(
nece da mi hostuju mamic.... khm...

LJUDI NASAO SAM OVAJ FORUM - AKO VAM TREBA SPONZORSKI HOSTING TAMO TRAZITE, JA SAM SINOC TRAZIO OKO 23.00 I DO SADA IMAM VEC >>>3<<< PONUDE

http://www.hosthideout.com

MORATE SE REGISTROVATI, PA IDITE SKROZ DOLE DO All Requests Forums PA NA Shared & Reseller

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
O.K. hajde da se pozabavimo tvojim pitanjem.
Ja mislim da je bolji dreamwebhosting jer mi deluju organizovanije.
Zato sam i izabrao bash njih.
Stvarno su vrlo brzi i od mene imaju stvarno sve pohvale.
Samo jednom je se desilo da je server bio par sati down, jer su menjali neke memorije kako oni kazu, a ostalo sve sljaka bez problema.
Znaci sa moje strane su iskrena preporuka, a za solomy ne mogu da pricam nista jer nisam koristio njihove usluge.
E da kod ovih "mojih" je tehnicka podrska fenomenalna, expresno brza i plus uvek to pitanje ostaje na njihovom sajtu pa mozes da ga i kasnije vidis ili da usmeris nekog na to objasnjenje :)
pozz

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.