Na osnovu čega devojke danas biraju partnera odnosno supruga

Iz dana u dan se sve više pitam šta je to u glavama devojaka ili žena što utiče na odabir dečka. Koliko vas se zaista udaje iz ljubavi ali one prave, bezuslovno zbog toga što voli čoveka zbog toga što on jeste i ume a ne zbog onoga što poseduje. Meni se lično ne znam ni sam koliko već puta desilo da me devojka odbije zbog neko moje materijalne situacije (nisam sirotinja ali nisam baš ni neki buržuj) jer zna da imam ozbiljne namere sa njom a takvi kao ja joj služe isključivo za neku kombinaciju a za vezu traži nekog ko je dobro obezbeđen ili da ne kažem više zarađuje od mene. E sad pitanje je može li ona tako na taj način biti srećna ukoliko ne voli tog izabranika već je sa njim zato što joj je sigurna luka i što će moći da obezbedi sve što poželi njoj a kasnije i deci ? Nekako sam se nadao da se nađu dvoje koji žele da stvaraju nešto iz početka, nešto što će biti samo njihovo a ne da dobiju već sve gotovo i da samo nastave tim putem. P.S. često mi govore da živim u bajci i da su me roditelji odgajali za svet koji ne postoji.
Све одговоре на питања о међусполним односима можете се пронаћи у MGTOW. Мораш да разумеш, "nisam sirotinja ali nisam baš ni neki buržuj" - за просечну жену такви мушкарци су нешто попут невидљивог човека. Жене су заинтересоване за ВЕОМА богате мушкарце или агресивне психопате. Ако си нормалан мушкарац - боље је уопште не обраћати пажњу на све ове „сексуалне провокације“ (односно гологузих жена које се мотају по улицама.)
 
U pitanju je sužen vidik, vidiš samo one žene koje hoće da ih vidiš....Dakle, žene udavače i žene psihopate se najviše vide, iza njih se nalaze pristojne žene, a najveći otrov se nalazi u čistom mraku, nevidljiv.
Kada ti žena bode oči to se ne dira, jer to služi samo za ukras nekog objekta ili nekog lika....priča o parama kod muškaraca pre veze i kod žena posle veze, je čista budalaština.
 
U pitanju je sužen vidik, vidiš samo one žene koje hoće da ih vidiš....Dakle, žene udavače i žene psihopate se najviše vide, iza njih se nalaze pristojne žene, a najveći otrov se nalazi u čistom mraku, nevidljiv.
Kada ti žena bode oči to se ne dira, jer to služi samo za ukras nekog objekta ili nekog lika....priča o parama kod muškaraca pre veze i kod žena posle veze, je čista budalaština.
По мом мишльеньу "čista budalaština" je баjка о неких "поштених женама". У односима са бабама постоjи само краткорочни "промотивни режим", а након њега почиње "инверзија доминације"- и све, добродошли у пакао женске хистериje...
 
По мом мишльеньу "čista budalaština" je баjка о неких "поштених женама". У односима са бабама постоjи само краткорочни "промотивни режим", а након њега почиње "инверзија доминације"- и све, добродошли у пакао женске хистериje...
Izbliza sam se uverio da je muška histerija o ženama koje jure pare "čista budalaština" jer gledaju u sijalicu i čekaju da budu probodeni....Što se realno dešava, samo što to koriste muškarci....ko nije u tom grmu ima sasvim dobre načine da nadje pristojno čeljade. Ponoviću da su žene, sve čak i one oštećene mnogo bliže prirodi i mnogo manje zavise od materijalnog.
 
Izbliza sam se uverio da je muška histerija o ženama koje jure pare "čista budalaština" jer gledaju u sijalicu i čekaju da budu probodeni....Što se realno dešava, samo što to koriste muškarci....ko nije u tom grmu ima sasvim dobre načine da nadje pristojno čeljade. Ponoviću da su žene, sve čak i one oštećene mnogo bliže prirodi i mnogo manje zavise od materijalnog.
мање зависе од материјалних ствари јер имају древни програм понашања „љубави“ према алфа-мајмунима. Када жена види оваквог алфу (у савременим условима то је обично наркоман-бандит-психопат), мозак јој се искључује и она се заљубљује у овог наркомана, упркос финансијским условима. Мушкарац нема такав механизам за идентификацију алфа психопата, па је женско понашање за њега нека врста мистерије
 
Realno i jesu alfe i realno im ne smeta što žena ceni moć i pare, jer se zato i sami otimaju, znači isti su. I koliko je takvih i jednih i drugih?2%, pa ako ne može da se nadje ništa van tog procenta zaključak je sužen vidik.
Oko tih 2% nalazi se more pristojnog sveta.
"more pristojnog sveta" - жене то не занима апсолутно. Ови 2% (може 5%) оплоде 98% жена које прве покушавају да се упознају са њима. Зато има толико абортуса...
Да, узгред, ако жена не жели да абортира, онда пристојан мушкарац има шансу. У раним фазама трудноће, када се ништа не примећује, жена може да има секс са „ботаничаром“ како би га прогласила „оцем“.

Ово је најпожељнија комбинација за жену: да затрудни од алфа мужјака са дефектним генима, а дете мора да одгаја пристојан радохоличар, који стално није код куће. хе-хе.

Мој савет вама момци: урадите генетски тест када се деца роде...
 
Meni je ta priča bezveze....i više govori o tebi nego o stvarnom stanju.
ок, не морате да радите овај тест. Чак и ако ваша деца не буде личити на Вас... Шта би рекли рускинье: "Отец не тот, кто семя дал, а тот, кто ляльку воспитал"...
 
Ok, aj mi objasni ovu budalaštinu ljubomore pre nego što išta imaš sa ženom....
Некако си врло изокренуо фразу, не могу да је разаберем значење . Ви имате другачију логику стварања говорних структура, ми нисмо навикли на такву логику...
 
Žene biraju po životinjskom principu, sve drugo je foliranje....Nehumano je terati ženu da koristi logiku ili mudrost svoje babe i još da se to zove pametan izbor. To ne postoji.
I baba je tela da se razmnoži i da ima nekog pouzdanog da joj skrbi za dete. I muškarci se žene delom zbog socijalnog pritiska, ali pre svega zbog nagona za razmnožavanjem.
 

Back
Top