MUŠKI ŠOVINIZAM

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
А ти мислиш да то иде тако што сви мушкарци у тзв. популацији су болесни са температуром МШ 37.8С, па следеће године смо сви болесни 37.9С, итд... док не експлодирамо или имплодирамо

Ти мислиш да је то неки процес вирусног зомбирања, који ти је вучић објаснио и отворио очи преко ТВ-а ?

Није ни важно, не читаш постове како треба.
Вероватно да си налетела на неку будалу, па то трпаш у модел сваког мушкарца, који постаје за тебе само темпирана бомба
 
То је друштвена аномалија, али за властодршце скретање са стварних проблема и стварне егзистенције.

Људима су упропастили економије и радна места и наравно да има више проблема у породицама, али то им је одличан изговор и скретање са својих неспособности и дијаболичких иживљавања.

Обезбедите мушкарцима тешке и добро и редовно плаћене послове и све ће бити далеко боље.
 
Није ни важно, не читаш постове како треба.
Вероватно да си налетела на неку будалу, па то трпаш у модел сваког мушкарца, који постаје за тебе само темпирана бомба

Čitam, čitam i sve mi je žalije što sam pročitala.
 
Не верујем, а и не видим неки систем вредновања.

Ја морам да пазим на конзистентност, јер сваки појам проистиче из нечега, нарочито када објављујем писану ствар са именом и презименом.

Овде на овом Форуму људи немају ту одговорност. А види се и ко је друштвено пасиван.

Не осуђујем.

Само констатујем да неодговорно и анонимно лупетају.
 
Kako se to sa muškim šovinizmom teško objašnjava.. Žena kada čuje kako muškarac govori o ženi..
Jednog muškarca sam slušala zatečena potpuno.. Govorio je o ženi sa kojom živi preko deset godina, kojoj je rasturio brak i doveo je da živi kod njega, nije je venčao, ali je zaista pažljiv za nju, zaista..

A kaže za nju da mu je,, cimerka".
Na moju zapanjenost, on mi objasni kako nisu venčani i ona je šta drugo nego cimerka.
Za mene je to muški šovinizam. To odsustvo poštovanja.

Ako nemas kriterije u vezi onog sto ti se desava, onda postajes banalan. Ta zena se sasvim prepustila neznancu koji je isao okolo i eksperimentisao svoje darvinisticke parametre. Htio je da vidi da li ga nova frizura uzdize iznad drugih muzjaka. Cimerka se upecala i ispala budala. Sta tu jos moze da se postuje?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Sva sreca..ima normalnih, naravno...

Увек је био исти однос мање више проценат је био аномалијски.

Од увођења Мита о прогресу и свих Утопија цивилог друштва долази до поремећаја и све аномалије постају системске и транзиционе.

Кризама се управља.
 
Шта ће ти закони на овој теми.

Једино ако си припадник цивилног друштва где све мора бити прописано и нормирано, као што је велика већина прихватила, ушла у мишоловку, па се кретенизовала.
 
Шта ће ти закони на овој теми.

Једино ако си припадник цивилног друштва где све мора бити прописано и нормирано, као што је велика већина прихватила, ушла у мишоловку, па се кретенизовала.

Evo, zaista trudim se da ostanem imuna na ovo ali ne mogu...

Sta znaci biti kretenizovani pripadnik civilnog drustva..jel to ono, ustanes u pet,
odes na posao, radis tamo kao nesto ili koristis usput firmine resurse pa kuckas po forumu,
pa kad zavrsis vratis se kuci, ucis sa decom brojanje do deset ukoliko su mala, spavas sa zenom
kad padne mrak i kad decica polegaju....jel to znaci biti pripadnik kretenizovanog civilnog drustva?
 
Evo, zaista trudim se da ostanem imuna na ovo ali ne mogu...

Sta znaci biti kretenizovani pripadnik civilnog drustva..jel to ono, ustanes u pet,
odes na posao, radis tamo kao nesto ili koristis usput firmine resurse pa kuckas po forumu,
pa kad zavrsis vratis se kuci, ucis sa decom brojanje do deset ukoliko su mala, spavas sa zenom
kad padne mrak i kad decica polegaju....jel to znaci biti pripadnik kretenizovanog civilnog drustva?

Па да.

Ако нећеш моја објашњења, даћу ти контакте других утамничених Устаника.

Или мислиш да су Устаници у цивилном друштву у ланцима, па не могу до тастатуре.
 
Па да.

Ако нећеш моја објашњења, даћу ти контакте других утамничених Устаника.

Или мислиш да су Устаници у цивилном друштву у ланцима, па не могу до тастатуре.

A, ne te kreature mislis..na ustanike koji bi poveli ustanak protiv propisa i normi ali sa bezbedne udaljenosti tj. sa tastature?
Tu si u pravu, to je cist kretenluk...
 
A, ne te kreature mislis..na ustanike koji bi poveli ustanak protiv propisa i normi ali sa bezbedne udaljenosti tj. sa tastature?
Tu si u pravu, to je cist kretenluk...

Тако је.

Зато су моји замрзивачи, пушница и подруми стално пуни и допуњавани, а оружје закопано у планини.

Најлакше је изаћи и погинути.

Полако, прво декларације, објаве и књиге

О слободи и суверенитету ти немој да бринеш.

Увек има ко, питање је само међународне политике, тајне дипломатије, дозволе великих сила и момента. Само Порта да се сложи као и прошли пут... :kafa:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Шта ће ти закони на овој теми.

Једино ако си припадник цивилног друштва где све мора бити прописано и нормирано, као што је велика већина прихватила, ушла у мишоловку, па се кретенизовала.
Kanon ili zakon Leke Dukadjina je obicajni zakon koji nas je cinio ljudima. Ova tema je ratiste protiv ljudi. Demokratija i privatni biznis.
 
Наравно да је цивилно друштво тихи рат против Човека измештен са фронта у породице.

То нормиране демократе разним нво, не могу и не треба да схвате.

Кретенизовање је узело маха.
 
Наравно да је цивилно друштво тихи рат против Човека измештен са фронта у породице.

То нормиране демократе разним нво, не могу и не треба да схвате.

Кретенизовање је узело маха.

Slazem se...ima kretencica koji se drze svojih izandjalih foteljica po raznoraznim propalim institucijama ko pijani plota...

Ja sam odavno ustala i napustila sve propisane norme..oruzje koje ja, kao zena, posedujem, takvi ne mogu ni da zamisle a kamoli zakopavaju po planinama.

Ja se zaista ponekad pitam imate li vi uopste pojma sta pisete...:lol:
 
Poslednja izmena:
Slazem se...ima kretencica koji se drze svojih izandjalih foteljica po raznoraznim propalim institucijama ko pijani plota...

Ja sam odavno ustala i napustila sve propisane nerme..oruzje koje ja, kao zena, posedujem, takvi ne mogu ni da zamisle a kamoli zakopavaju po planinama.
Mojim oruzjem niko nece biti "zaklan"...naprotiv...:)

Ja se zaista ponekad pitam imate li vi uopste pojma sta pisete...:lol:

Naravno da imamo, sve je izvagano i odmjereno :)
 
Slazem se...ima kretencica koji se drze svojih izandjalih foteljica po raznoraznim propalim institucijama ko pijani plota...

Ja sam odavno ustala i napustila sve propisane nerme..oruzje koje ja, kao zena, posedujem, takvi ne mogu ni da zamisle a kamoli zakopavaju po planinama.
Mojim oruzjem niko nece biti "zaklan"...naprotiv...:)

Ja se zaista ponekad pitam imate li vi uopste pojma sta pisete...:lol:

Није ваљда да се плашиш оних који ће пушком скидати деришта и унуке размажених бољшевика и комуниста ?

Па они су пушком дошли на власт, све су овде појели ко скакавци, наметнули цивилно друштво и колонијалну демократију, само да би и даље остали на власти и служили издајнички, зарад само својих привилегија.

Зато измештају сукобе у Породице, док се егзистенција распада.
 
Није ваљда да се плашиш оних који ће пушком скидати деришта и унуке размажених бољшевика и комуниста ?

Па они су пушком дошли на власт, све су овде појели ко скакавци, наметнули цивилно друштво и колонијалну демократију, само да би и даље остали на власти и служили издајнички, зарад само својих привилегија.

Зато измештају сукобе у Породице, док се егзистенција распада.

Ti se puske ne plasis, znaci nisi deriste boljsevizma i komunizma?
Cije si skole pohadjao?
 
Ti se puske ne plasis, znaci nisi deriste boljsevizma i komunizma?
Cije si skole pohadjao?

Школе интернационалиста.

Срећа па сам то одбацио на време и створио егзистенцију ван тог накарадног и погрешног система.

Ја сам се вратио у земљу и био добровољац у рату само да бих уништио ову накараду.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Kanon ili zakon Leke Dukadjina je obicajni zakon koji nas je cinio ljudima. Ova tema je ratiste protiv ljudi. Demokratija i privatni biznis.

Каже се: обичаји пребачени у Закон је кодификација.

Цивилно друштво је декодификација, поготово насилно наметање споља и унутра Дахијама.

Покајаном пацифисти када све нечовечно наметну, вежу га ко врећу, па схвати да је постао овца за клање, он мора да се оправда пред самим собом да је Цивилно друштво добро, чак не види када демократија постаје тиранија, а приватни бизнис корупција олигархије. Такав човек изгуби самопоуздање па не зна више ни децу да васпитава, него узме неку агенду, препоруку или правилник, па чита и мисли да га васпитава.

Демонтажа нације је деинсталација обичајног права !

Како то демократама, интернационалистима и нво индијанцима објаснити.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top