Mudri predsednik Aleksandar Vučić

dosta-je-bilo.png
 
Aleksandar je genije.
.......................................................................................................................................................................................
Jedan deo njega (neko će se ljutuiti na ovakvo poredjenje) se može uporediti i sa Jelcinom. Sačuvati Srbiju u datim okolnostima i postaviti je na noge.
............................................................................................................................................................................................
Kada sam napisao ''gospodin čovek'' to sam mislio da treba bira reči ili da naglasi barem da neće ništa da govori o opoziciji ili nekim drugim zemljama ili njihovim ministrima koji Nam (nasoj zemlji) nisu baš po volji.
...........................................................................................................................................................................................
Kada sam napisao da nam možda treba još pametniji, to sam mislio da kada mu istekne redovan mandat da mora naći takvu osobu , ravnu sebi ili bolju od Njega , kao što je Jelcin našao Putina.
Jer šta mi znamo kakav je ko u odnosu kako nam se javno predstavlja. Mi hipotetički znamao kakav je ko domaćin u ulici, možda u delu grada ali ne znamo sve njegove njegove mane i vrline.
..........................................................................................................................
 

Back
Top