Možete li prepoznati nečiju ličnost po muzici koju slušaju?

Ne znam, mozda vecina da, ja slusam muziku u zavisnost od raspolozenje... To moze da ide od kantri, dzez, preko rok, metal, pa do elektronsku, dens, pa i rep....
Volim da slusam jednu muziku kad sam sama, drugu kad nisam a hocu da iskljucim sebe iz gomilu, jednu kad sam srecna, drugu kad dam tuzna, jednu kad bi bacala, drugu kad bi zagrlila ceo svet....itd..
I ne znam sta bi neko mogao sasznati o moju licnost na osnovu muzike, osim mozda da sam promenljivog raspolozenja :lol:

Da ne duzim, evo jednu od mene za danas

Disturbed - The Sound Of Silence​

 
Možete li prepoznati nečiju ličnost po muzici koju slušaju?

Ja mogu.
Ne znam da li je moje mišljenje o nečijoj ličnosti ispravno, ali volim srodnost po muzičkom pitanju.
Muzika mi mnogo znači.

Volim kada nečiji mobilni zazvoni dobrom melodijom, isto tako, kada grunu novokomponavani narodnjaci, kosa mi podiže na glavi.
Mislim, hoću da verujem, da po muzici koju neko sluša mogu da procenim barem senzibilitet osobe.

P.S.
Pitanje je jasno postavljeno, očekuje se i takav odgovor, ne znam zašto se kače klipovi umesto odgovora?
U smislu edukacije, u smislu prepoznavanja ličnosti, ili šta?!
 
Teško da se može proceniti samo po muzici koju neko sluša, ipak su ljudi složeniji od toga, a čak znam i ljude koji ne slušaju muziku. Ja slušam vrlo različitu muziku, klasiku, džez, bluz, kantri, ajriš, rok, i razne vrste metala.
Kakva je moja ličnost, šizofrena? :D
Имаш нека шизофрена цепања.😁😁😁
 
Sve je dobro kod ne počnem da slušam ove novokomponovane narodnjake, i one ostale moderne gluposti.
Шалим се мало. Разноврсност у музици је добра,разни жанрови код људи изазивају разне емоције. И то је добра ствар.
 
Шалим се мало. Разноврсност у музици је добра,разни жанрови код људи изазивају разне емоције. И то је добра ствар.
Svakako da je dobra, kad sam bio klinac slušao sam samo metal, ali srećom otkrio sam i drugačiju muziku.
 
Svakako da je dobra, kad sam bio klinac slušao sam samo metal, ali srećom otkrio sam i drugačiju muziku.
Ја метал,рок и панк највише. То ми је усадио старији буразер. За своју душу кад се попије волим старе севдалинке и народне песме. Може неки реп са времена на време ,али врло мало. То су неки моји правци. :) е сад,никад нисам био у опери,па можда чак и класична музика ако би оставила неки утисак на мене. Све треба чути.
 
Ја метал,рок и панк највише. То ми је усадио старији буразер. За своју душу кад се попије волим старе севдалинке и народне песме. Може неки реп са времена на време ,али врло мало. То су неки моји правци. :) е сад,никад нисам био у опери,па можда чак и класична музика ако би оставила неки утисак на мене. Све треба чути.
Mogu i ja rep ponekad, ili neki rep metal poput Rage Aganist the Machine, Body Count...
Što se tiče klasike, poslušaj ovo:
Gustav Holst - The Planets - Mars, the Bringer of War
 

Back
Top