Moskva traži da Beograd izbegava pojedine međunarodne skupove

Vidi se da ti istorija nije jača strana no nema veze. Ukrajinci su ovim otporom pokazali da definitivno ne misle biti Rusi, imaju svoj jezik, svoje običaje, i nikakva putinova demagogija to neće promeniti. Naročito ne nakon ovog rata.

A evo šta misle oni Srbi koji su zaista učestvovali u ratovima za razliku od vas putinovih trolova

https://insajder.net/prenosimo/mediji-ukrajinci-se-na-kosarama-borili-na-srpskoj-strani
Овде теби историја не да није јача страна него потпуно непозната материја!
Историја не почиње 2015 ни 1991, као кроасанима.
Информиши се мало боље и мање ћеш писати небулозе. Качење тих јефтиних етикета, Путинов тролови, *******и и слично описују тебе а не оне којима то упућујеш.
Зашто ти мрзиш Русију и Русе, то је твоја лична ствар. Само твоје лично виђење и убеђење не преноси на друге јер ни сам себи не умеш да објасниш зашто радиш то што радиш а очекујеш да ћеш овде наићи на разумевање.
Ок, имаш разумевање оних који су на твојој таласној дужини а она је прилично проблематична!
Пробај у паузи напада русофобије да прочиташ ово:
Ж
Списак држава које су бомбардовале Сједињене Америчке Државе после Другог светског рата:

• Кореја и Кина 1950-53 (Корејски рат)
• Гватемала 1954
• Индонезија (1958)
• Куба (1959-1961)
• Гватемала (1960)
• Конго (1964.)
• Лаос (1964-1973)
• Вијетнам (1961-1973)
• Камбоџа (1969-1970)
• Гватемала (1967-1969)
• Гренада (1983)
• Либан (1983, 1984) (гађање циљева на територијама Либана и Сирије)
• Либија (1986)
• Салвадор (1980)
• Никарагва (1980)
• Иран (1987)
• Панама (1989)
• Ирак (1991) (Заливски рат)
• Кувајт (1991)
• Сомалија (1993.)
• БиХ (РС) (1994, 1995)
• Судан (1998)
• Авганистан (1998)
• Југославија (1999)
• Јемен (2002)
• Ирак (1991-2003) (заједничке америчке и британске трупе)
• Ирак (2003-2015)
• Авганистан (2001-2015)
• Пакистан (2007-2015)
• Сомалија (2007-2008, 2011)
• Јемен (2009, 2011)
• Либија (2011, 2015)
• Сирија (2014-2015)

На листи је више од 20 држава.

Да ли је било негодовања западне заједнице у вези овога?
Да ли је било гласних оптужујућих повика?
Да ли су бар једном уведене санкције Сједињеним Државама?
Читава ова лицемерна светска заједница мирно посматра злочине САД-а а и ти са њима.
Где си осудио присуство САД у Ираку?
Шта раде и траже у Сирији?
Где си то прозвао и осудио?
Ни у Ираку ни у Сирији не живе Американци и њихова егзистенција тамо није угрожена!
У Украјини живи велики број Руса,који су угрожени!
Због чега су 1999 напали нас? Да ли смо ми забранили Шиптарима њихов језик. Да ли смо их живе спаљивали? Да ли смо им бранили школовање. Да ли је власт у Србији дошла превратом на улици и била нацистичка?
Ко је био угрожен од Американаца на КиМ?
 
Овде теби историја не да није јача страна него потпуно непозната материја!
Историја не почиње 2015 ни 1991, као кроасанима.
Информиши се мало боље и мање ћеш писати небулозе. Качење тих јефтиних етикета, Путинов тролови, *******и и слично описују тебе а не оне којима то упућујеш.
Зашто ти мрзиш Русију и Русе, то је твоја лична ствар. Само твоје лично виђење и убеђење не преноси на друге јер ни сам себи не умеш да објасниш зашто радиш то што радиш а очекујеш да ћеш овде наићи на разумевање.
Ок, имаш разумевање оних који су на твојој таласној дужини а она је прилично проблематична!
Пробај у паузи напада русофобије да прочиташ ово:
Ж
Списак држава које су бомбардовале Сједињене Америчке Државе после Другог светског рата:

• Кореја и Кина 1950-53 (Корејски рат)
• Гватемала 1954
• Индонезија (1958)
• Куба (1959-1961)
• Гватемала (1960)
• Конго (1964.)
• Лаос (1964-1973)
• Вијетнам (1961-1973)
• Камбоџа (1969-1970)
• Гватемала (1967-1969)
• Гренада (1983)
• Либан (1983, 1984) (гађање циљева на територијама Либана и Сирије)
• Либија (1986)
• Салвадор (1980)
• Никарагва (1980)
• Иран (1987)
• Панама (1989)
• Ирак (1991) (Заливски рат)
• Кувајт (1991)
• Сомалија (1993.)
• БиХ (РС) (1994, 1995)
• Судан (1998)
• Авганистан (1998)
• Југославија (1999)
• Јемен (2002)
• Ирак (1991-2003) (заједничке америчке и британске трупе)
• Ирак (2003-2015)
• Авганистан (2001-2015)
• Пакистан (2007-2015)
• Сомалија (2007-2008, 2011)
• Јемен (2009, 2011)
• Либија (2011, 2015)
• Сирија (2014-2015)

На листи је више од 20 држава.

Да ли је било негодовања западне заједнице у вези овога?
Да ли је било гласних оптужујућих повика?
Да ли су бар једном уведене санкције Сједињеним Државама?
Читава ова лицемерна светска заједница мирно посматра злочине САД-а а и ти са њима.
Где си осудио присуство САД у Ираку?
Шта раде и траже у Сирији?
Где си то прозвао и осудио?
Ни у Ираку ни у Сирији не живе Американци и њихова егзистенција тамо није угрожена!
У Украјини живи велики број Руса,који су угрожени!
Због чега су 1999 напали нас? Да ли смо ми забранили Шиптарима њихов језик. Да ли смо их живе спаљивали? Да ли смо им бранили школовање. Да ли је власт у Србији дошла превратом на улици и била нацистичка?
Ко је био угрожен од Американаца на КиМ?
Kao prvo, protiv sam navedenih američkih intervencija, naročito one protiv Srbije, drugačije nikada nisam ni tvrdio. No to trenutno nije tema.
Drugo, ne mrzim Rusiju, smatram ih bliskim, prijateljskim narodom, kao i Ukrajince. I tu je upravo suština stvari. Imali su Rusi avanture i u Siriji ali to me ne dotiče kao ovo, niti sam ih za to osuđivao. I zato je moja mržnja usmerena isključivo ka putinu i njegovim poslušnicima.
Pogledaj samo šta je rezultat ovog rata..stotine hiljada mrtvih i rusa i ukrajinaca, sve mladih momaka u najboljim godinama, u situaciji kad i jednima i drugima preti demografski kolaps. I sejanje mržnje između dva bratska naroda koja će trajati nekoliko decenija. I zbog čega? Zabranili ruski jezik u Ukrajini kažeš? Jezik koji govori više od polovine stanovništva, kojima je to često i jedini jezik koji razumiju? Ne zasmejavaj me.
 
Kao prvo, protiv sam navedenih američkih intervencija, naročito one protiv Srbije, drugačije nikada nisam ni tvrdio. No to trenutno nije tema.
Drugo, ne mrzim Rusiju, smatram ih bliskim, prijateljskim narodom, kao i Ukrajince. I tu je upravo suština stvari. Imali su Rusi avanture i u Siriji ali to me ne dotiče kao ovo, niti sam ih za to osuđivao. I zato je moja mržnja usmerena isključivo ka putinu i njegovim poslušnicima.
Pogledaj samo šta je rezultat ovog rata..stotine hiljada mrtvih i rusa i ukrajinaca, sve mladih momaka u najboljim godinama, u situaciji kad i jednima i drugima preti demografski kolaps. I sejanje mržnje između dva bratska naroda koja će trajati nekoliko decenija. I zbog čega? Zabranili ruski jezik u Ukrajini kažeš? Jezik koji govori više od polovine stanovništva, kojima je to često i jedini jezik koji razumiju? Ne zasmejavaj me.
Дечко, са површним знањем ти судиш?!
Што се тиче Сирије, на позив легитимне владе дошли су у Сирију. Које звао Американце у Сирију или било коју земљу коју су развалили само зато што им се може?
По питању Украјине. Да ли ти ишта знаш шта је претходило СВО? Немогуће је да ниси за 9 година чуо ништа?
Можда си и чуо али не капираш о чему се ради?
Иоле упућен човек не осуђује Русију јер знају да није имала избора. Ево, 4/5 света не осуђује Русију с то си се сврстао на страну доказаних злочинаца и поред тога што је Ангела Меркел јасно рекла да им није било до мирног решења проблема у Украјини. То је потврдио и Оланд и Порошенко али теби то ништа не значи. По теби, Русија је из чистог мира напала финог суседа?
Мене би било срамота и да помислим да осудом Русију после свих врста запада које је тамо починио али ти, ти си се ставио на страну доказаних зла. Некада ти је на част!
 
Дечко, са површним знањем ти судиш?!
Што се тиче Сирије, на позив легитимне владе дошли су у Сирију. Које звао Американце у Сирију или било коју земљу коју су развалили само зато што им се може?
Legitimna vlada Vijetnama je zvala amerikance da im pomognu protiv komunista. Južna Koreja takođe.
По питању Украјине. Да ли ти ишта знаш шта је претходило СВО? Немогуће је да ниси за 9 година чуо ништа?
Можда си и чуо али не капираш о чему се ради?
Čuo sam od raznih proruskih likova kako je u toku genocid nad rusima u donbasu. Jesi na to mislio? Pošto brojke govore sasvim suprotno. Od 2017 nije uopšte bilo većih borbi, već sporadična puškaranja i granatiranja. Što je naravno tragedija, ali važi za obe strane, i DNR separatisti su gađali Ukrajince kao i ovi njih.
Иоле упућен човек не осуђује Русију јер знају да није имала избора. Ево, 4/5 света не осуђује Русијy
Nikoga ne interesuje šta neke afričke banana države misle.
с то си се сврстао на страну доказаних злочинаца и поред тога што је Ангела Меркел јасно рекла да им није било до мирног решења проблема у Украјини. То је потврдио и Оланд и Порошенко али теби то ништа не значи. По теби, Русија је из чистог мира напала финог суседа?
Ne znam šta je tačno bio putinov razlog, deluje mi kao da je mislio da će vlast u Ukrajini da kapitulira kad se pojavi sa onolikom kolonom ispred Kijeva. Kad se to nije desilo, rešio je da ugrabi koliko može, pa je naknadno izmišljao neke referendume da legitimizuje osvajanje. U ovom trenutku ne vidim bolje objašnjenje.
Мене би било срамота и да помислим да осудом Русију после свих врста запада које је тамо починио али ти, ти си се ставио на страну доказаних зла. Некада ти је на част!
Ja se držim principa. Ako osuđujem američko bombardovanje Srbije i otimanje teritorije, osuđujem i ruse kad čine isto u Ukrajini.
 
Legitimna vlada Vijetnama je zvala amerikance da im pomognu protiv komunista. Južna Koreja takođe.

Čuo sam od raznih proruskih likova kako je u toku genocid nad rusima u donbasu. Jesi na to mislio? Pošto brojke govore sasvim suprotno. Od 2017 nije uopšte bilo većih borbi, već sporadična puškaranja i granatiranja. Što je naravno tragedija, ali važi za obe strane, i DNR separatisti su gađali Ukrajince kao i ovi njih.

Nikoga ne interesuje šta neke afričke banana države misle.

Ne znam šta je tačno bio putinov razlog, deluje mi kao da je mislio da će vlast u Ukrajini da kapitulira kad se pojavi sa onolikom kolonom ispred Kijeva. Kad se to nije desilo, rešio je da ugrabi koliko može, pa je naknadno izmišljao neke referendume da legitimizuje osvajanje. U ovom trenutku ne vidim bolje objašnjenje.

Ja se držim principa. Ako osuđujem američko bombardovanje Srbije i otimanje teritorije, osuđujem i ruse kad čine isto u Ukrajini.
Хвала ти што си овим постом потврдио да ти је знање крајње површно!
 

Back
Top