Miro boards i alternative.

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.470
Koje aplikacije koristite za pracenje projekta, timova i td?
Miro ima potencijal ali mi se na startu, kako sam ga prvi put probao, nije dopalo to sto nema vise kostumizacije kod cards-a. Na pr Notion ima opciju kreiranja strane, koja je zasebna u okviru celine. U njoj mozes da dodajes sadrzaj, podsetnike i td.
Ono sto po meni svaka aplikacija te vrste treba da ima je ta opcija. Osnovna kartica u kojoj, kada je kliknes, mozes da imas zadatke, timove, interakciju, updejte ko je zavrsio zadatak, gde skripi, liste, linkove i td. Kada odzumiras ili izadjes iz podmenija onda da mozes da vidis layout projekta i timove. Pa gde je koja kartica povezana i td.. Miro ima samo rudamentalne opcije za kartice. Razocaravajuce. Trello je list card tip. Dakle nema mreznog prikaza, povezivanja nodova i ogranicava da vidis vizeulno povezanost rada po projektu.
Druge opcije? Ili nesto sto je mozda bas takvo kako sam opisao?

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
30.470
Moja firma koristi redmine, scrum metod.
Ok i miro i td ima scrum templejt i implementaciju metodologije. Sve su to agilne metodologije, ovo je dobro za programere pogotovu i aplikacije koje se ispostavljaju iterativno i kontrolise je scrum master.
Redmine je super za developere.
Ono sto me interesuje je po vama najbolji app po pitanju korisnickog interfejsa i iskustva za multidisciplinarne sekcije u okviru generalnog projekta? Tipa graficki, developeri, art direktori, tehnicki direktori i td? Task menadzment, list vew, to do check liste, sve to u okviru generalnog taska kao deo procesa. Na pr ui integracija ceka na dizajn i td?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.