Marko Milošević

  • Začetnik teme Začetnik teme ml2
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
VlajaZlaja:
кад боље размислиш ипак
Марко је тукао и малтретирао Отпораше
а то је ипак за сваку похвалу! :-D
јер то су корисни идиоти првог реда
не само у Србији него и у Белорусији, Русији, Украјини, Грузији,... то је ЗЛО!
_Beelzebubba_chimp.gif


bash da vidim kako bi sad tukao kad policijske gedze i drzavna mafija ne stoje iza njema..
 
ml2:
Evo za ovo Srbija treba da glasa.

Pa ti vidi Srbijo, majko naša.

Živela Radikalna stranka i Marko Milošević

osnovno pravo coveka je na zivot i na slobodu. Od demo-fasistickog rezima DOS koji j ehapsio Cecu (kako ona kaze jer nioje pristala na nabacivanje jednog ministra) sta se moze ocekivati.
Ako se desi da nedaj Boze pobedi Ceda "Il Ducce" jovanovic, mozemo ocekivati nove Crvene Kmere i rezim Pola pota. Ubijanje neistomisljenika, ljudi koji se drugacije oblace ili nedaj boze imaju koji nedostatak, u ovom slucaju nisu dovoljni liberali.
Nacizam ponovo kuca na vrata Srbije.
 
st.maurice:
Kako samo radikali svesrdno brane Marka Milosevica. Zivi pish :lol:

Stara prica u Srbiji. Gologuza raja je uvek ruku u vatru davala za gospodara.
Sto je gospodar, bahatiji i bogatiji, a raja bednija i siromasnija, vise ga je obozavala.

Tako i ovi, mucenici, brane Marka Milosevica, a ne znaju ni zasto ni od koga. Da im za lek detetu , ne daj boze zatreba, taj isti Marko bi im dao K*ru da izbiju oci. :roll: :roll: :roll:

Treba vama , gospodo i Marko, i Marija , i Karici, i Janjusevici, i Kolesari...svi da vas zajasu u isto vreme !
 
Necu da ulazim kakav je Djindjic bio kao covek i generalno u opste,ali koji sve olos koristi i krije se iza njegove slike ....,to je strasno.
Od DS-a,GSS,preko onih narkica LDP-a itd.
Inace to mi nikada nije bilo jasno,ni kad sam bio klinac pa kad su svuda visile Titove slike pa do danas kada SPS mase Slobom a ovi Djindjicem.
I jos ga stave na izborne plakate.Pa valjda svoje slike treba da stave,pa necu za mrtvaka da glasam.
 
ml2:
Uspešna poslovna karijera Marka Miloševića počinje već sa njegovih 14 godina. Prionuo je Marko tada na težak fizički posao - nosio je gajbe.

I tako je on nosio gajbe sve dok 1992 nije upoznao uglednog svetskog biznismena široj javnosti poznatog pod nadimkom Vlada Tref. Imali su zajedničku strast prema auto trkama. Prema Markovim izjavama predsedniku Slobodanu Miloševiću se to nije svidelo ali je prestao da mu pravi probleme kada je ovaj slupao osamnaesti automobil.

Prosto se ne zna da li je Marko bio brži na trkama ili sponzori, kao što je Kompanija Braća Karić, koji su jedva čekali da vide svoju reklamu na predsednikovom bolidu (bolid je Markov automobil - prim. aut.). Među sponzorima se našao i Đovani Di Stefano, prijatelj Željka Ražnatovića Arkana i Radojice Nikčevića.

Ubrzo i Vlada Tref i mali Marko shvataju da bi svoj uspeh sa sportskih terena mogli da prošire i na poslovne poduhvate.

Tako ma mali Marko i Vlada Tref osnivaju trgovinsko preduzeće Tref, koje je ekskluzivni zastupnik poznatih svetskih sportskih marki kao što su Nike, Reebok.

Dalje mali marko osnivaja grupaciju Interspid, špeditersku firmu koja je imala 10 preduzeća-ćerki u zemlji, četiri u insotranstvu, lanac djuti fri šopova na granici, radio i TV stanicu.

Zatim mali Marko otvara diskoteku Madona na ulazu u "srpski Kumrovec". Nebo paraju hologrami sa imenom diskoteke. Svake godine diskoteka se renovira, a stara oprema se distribuira po diskotekama širom Srbije.

Poslovni uspesi malog Marka se ti ne zaustavljaju: slede lanac pekara u Požarevcu, ISP MadonaNet, zabavni park Bambilend, parfimerija Scandal u centru Beograda, na Terazijama.

Ugledni srpski biznismen i ortak malog Marka poginuo je slučajno: u njega je nepoznati počinilac ispalio četiri metka.

Za to vreme u Srbiji se dešava najveća inflacija u istoriji čovečanstva. 500.000 Srba je izbeglo iz Hrvatske. 200.000 sa Kosova. Zemlja je bombardovana. Stotine hiljada građana demonstriraju svaki dan - tri meseca. Beda je ušla u svaku kuću.

audio.GIF

Poštovani, forum Krstarica ne može da bude ničije sredstvo u cilju proganjanja gradjana ove zemlje ma šta god privatno svako od nas mislio o nekome.
Postoje referentne državne institucije koje se bave ovim problemom.
Vas najljubaznije molim da ovo shvatite kao opomenu za ubuduće.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top