Majstor prevarant i lazov

Poruka
6.421
Skrecem paznju, UPOZORAVAM DA Servis AQUA STIL br.tel. 063262242 I 0112644444 ne postoji iza tog servisa krije se zanatska radnja JEREMIC ALEKSANDRA, Zaplanjska ulica 86V (Vozdovac), br. Tel. 0643020579, koji se bavi izmedju ostalog renoviranjem kupatila. Aleksandar je jedan najobicniji PLJACKAS,PREVARANT I LAZOVCINA, nemojte da nasedate njegovoj slatkorecivosti. Zamena kade tus kabinom velicine1x1,80 m2 poceo je da radi 15.09.2021 do danas nije zavrsio (novac je uzeo). I ono sto je uradio je katastrofalno lose.
 
преузимање.jpeg
 
Kad dodje posten majstor svi ga u narodu zaebavaju...
Zato su posteni bez posla, a ovi drugi rasturaju od posla...
Nije zezanje, stvarno je tako....znam obe strane medalje...
Jos je bilo najbolje kad je moj cale uzeo nepoznatog tipa za izvodjaca a ne tog sto zna dobro i ja ga znam....jer vise veruje komsiji , a onda kroz mesec dana je komsija poceo da kuka, dobro moj cale nema visoke kriterijume pa nije kukao....njemu sam mogao i ja da zavrsim posao i to bolje, ali ni u ludilu se ne radi u danasnje vreme rodbini....treba posebna rodbina za takve stvari...

Izvinite ali ja mislim da to ima veze sa logikom Srpskog naroda..
Ta retorika koja je obavezna da bi se ulilo poverenje u izvodjaca je sumanuta i totalno iscasena, ali je narodna...
Ne jednom nego veci broj puta je pogresan izbor naroda u odnosu na bolji izbor....
I kod mene je bilo slicnih situacija...totalna nebuloza od logike, umesto jednostavna rezultata ima ili nema, kad vec moze kod nekih poslova...Znaci kad vec imas jasan rezultat, onda sta zavijas neke nebuloze kao zahteve i izmisljas nesto sto te vodi na drugu stranu....
 
Poslednja izmena:
Skrecem paznju, UPOZORAVAM DA Servis AQUA STIL br.tel. 063262242 I 0112644444 ne postoji iza tog servisa krije se zanatska radnja JEREMIC ALEKSANDRA, Zaplanjska ulica 86V (Vozdovac), br. Tel. 0643020579, koji se bavi izmedju ostalog renoviranjem kupatila. Aleksandar je jedan najobicniji PLJACKAS,PREVARANT I LAZOVCINA, nemojte da nasedate njegovoj slatkorecivosti. Zamena kade tus kabinom velicine1x1,80 m2 poceo je da radi 15.09.2021 do danas nije zavrsio (novac je uzeo). I ono sto je uradio je katastrofalno lose.
Je l to onaj sto na banjici prodaje bazensku opremu? Licilo mi da se radi o nekoj nabudzenoj prodavnici, a reklama kao za svemirsku opremu....trebala mi pumpa i kao imaju sve, ja tamo ono jadno jedva neka plastika po cenama kao za niklovanu opremu.:)
Inace, normalno je da nema majstora kad necete da ih platite, pa odlaze gde mogu da zarade. I da, ne dirajte mi moje majstore....od poda do plafona i vode i struje svi su ekstra i nisu skupi....ali dok nisam dosao do njih ranije sam izbacivao majstore na pola...jer nisu majstori.
 
Skrecem paznju, UPOZORAVAM DA Servis AQUA STIL br.tel. 063262242 I 0112644444 ne postoji iza tog servisa krije se zanatska radnja JEREMIC ALEKSANDRA, Zaplanjska ulica 86V (Vozdovac), br. Tel. 0643020579, koji se bavi izmedju ostalog renoviranjem kupatila. Aleksandar je jedan najobicniji PLJACKAS,PREVARANT I LAZOVCINA, nemojte da nasedate njegovoj slatkorecivosti. Zamena kade tus kabinom velicine1x1,80 m2 poceo je da radi 15.09.2021 do danas nije zavrsio (novac je uzeo). I ono sto je uradio je katastrofalno lose.
Ima nas jos prevarenih, mozete provjeriti recenzije a mozda i dodati svoj komentar (na fb i na google) za kontakt koji ste i sami naveli, a nude vodoinstalaterske usluge, servise masina itd.... Iako na sajtu firme za servis ves masina pise da je dolazak besplatan uracunace vam transport i utrosak goriva u iznosu od 5.000rsd, plus 10.000rsd popravku i najmanje smetnje na ves masini. Dakle 15.000rsd kosta ciscenje vec postojeceg nivostata u ves masini. Inace ovaj kontakt 063262242 (na predracunima je obicno pecat firme PR VODOMEN ili PR VODOMEN 2) se oglasava i za vodoinstalaterske usluge i ako pogledate recenzije vidjecete da su sve redom lose.
 
Ima nas jos prevarenih, mozete provjeriti recenzije a mozda i dodati svoj komentar (na fb i na google) za kontakt koji ste i sami naveli, a nude vodoinstalaterske usluge, servise masina itd.... Iako na sajtu firme za servis ves masina pise da je dolazak besplatan uracunace vam transport i utrosak goriva u iznosu od 5.000rsd, plus 10.000rsd popravku i najmanje smetnje na ves masini. Dakle 15.000rsd kosta ciscenje vec postojeceg nivostata u ves masini. Inace ovaj kontakt 063262242 (na predracunima je obicno pecat firme PR VODOMEN ili PR VODOMEN 2) se oglasava i za vodoinstalaterske usluge i ako pogledate recenzije vidjecete da su sve redom lose.
Nazalost,sve je vise kvazi majstora,za sve kucne poslove.
 
Ima nas jos prevarenih, mozete provjeriti recenzije a mozda i dodati svoj komentar (na fb i na google) za kontakt koji ste i sami naveli, a nude vodoinstalaterske usluge, servise masina itd.... Iako na sajtu firme za servis ves masina pise da je dolazak besplatan uracunace vam transport i utrosak goriva u iznosu od 5.000rsd, plus 10.000rsd popravku i najmanje smetnje na ves masini. Dakle 15.000rsd kosta ciscenje vec postojeceg nivostata u ves masini. Inace ovaj kontakt 063262242 (na predracunima je obicno pecat firme PR VODOMEN ili PR VODOMEN 2) se oglasava i za vodoinstalaterske usluge i ako pogledate recenzije vidjecete da su sve redom lose.
Sto ih ne izbace napolje i pozovu inspekciju
 
Nazalost,sve je vise kvazi majstora,za sve kucne poslove.
Pa treba ovom timu kvazimajstora Vodamen dati dobru reklamu,da potrosaci znaju s kim imaju posla. Samo da zakonski zavrsim sa reklamacijom, i prijavama drustvu potrosaca i trzisnoj inspekciji. Ici ce im i neka reklamica na tv-u i novinama. Nadam se da ce biti jos prevarenih potrosaca da dignu glas protiv lopova. A evo jos slicnih iskustava:
 
https://www.facebook.com/profile.php?id=100069036909747 - evo famozne firme, ali se u followers listi vidi i lista ostalih djelatnosti sto gospoda obavlja
Srecom znam dosta o ves masinama.Sada ne moze da se prepravlja samo programator,jer je sada elektronika u pitanju,ali skines vidis oznaku ploce i narucis.Jos jednom,nazalost mnogo ljudi je prevareno.Pogotovo sto se tice cena.Svi hoce preko noci da se obogate i tako potkradaju narod.
 
MILOŠ LAZAREVIĆ PR, SAMOSTALNA ZANATSKA RADNJA L FORMA
Moja velika greška je to što je pokrenut bilo kakav posao sa ovim stolarom (ne majstor koji ugradjuje prozore nego baš plakari, kuhinja...).
Zaobidjite ga u širokom luku. Krivična prijava mu je malo za ono što je uradio.
Moja jedina greška je što je bilo kakvo poverenje ukazano tom čoveku.
 
Aleksandar Jerinić vara ljude i dalje, lovi žrtve preko sajta www.renoviranje-kupatila.rs, a zatim preko firme Volga group koja je registrovana na Marka Dangubića, potpisuje ugovore o renoviranju kupatila, uzima unapred nekoliko stotina hiljada dinara za radove i nabavku materijala i sanitarija, i na kraju nestane sa novcem. Za sobom ostavlja razrušena kupatila i nedovršen posao.
Poremećeni prevarant i lažovčina!
UPOZORENJE OZBILJNO!
 
VODOINSTALATERSKA MAFIJA HARA BEOGRADOM! Vodoinstalateri prevaranti.
www.renoviranje-kupatila.rs
Aleksandar Jerinić preko sajta www.renoviranje-kupatila.rs pronalazi žrtve za svoju prevaru. Izlazi na teren na procenu radova, daje prihvatljivu ponudu, a zatim sačinjava ugovor o pružanju usluge renoviranja kupatila na koju stavlja ili pečat svoje firme, ili pečat Volga Group PR Marko Dangubić.
Radi po ustaljenoj šemi: dolazi na dan ugovorenog početka radova, a zatim dovodi lažne majstore kojima plaća dnevnicu. To su uglavnom majstori koji samo razruše kupatilo, i eventualno urade vodovodnu instalaciju, ali jako loše. Nakon 10 dana do dve nedelje, krene da izmišlja razne izgovore za odugovlačenje radova i nedolazak majstora. Uporedo navlači klijente da preko njega uzimaju sanitarije, pošto on navodno ima popust u Dim trade-u i Noks-u na Petlovom brdu. Sanitarije naravno na kraju ne kupi, već zadržava novac.
Nakon što ljudi koji su ga angažovali uvide da nešto nije u redu, otkazuju mu ugovor, ali on novac koji je uzeo nikad ne vraća.
U pitanju je ozbiljna i uigrana prevara dve firme: Volga Group PR Marko Dangubić i Aleksandar Jerinić PR.
 

Back
Top