Mađarska i Crna Gora obe članice Nato-a, Mađarska glasala protiv tzv rezolucije o Srebrenici, Cg glasala za, Mađari hrabriji od Crnogoraca?

Grom_sa_neba!

Buduća legenda
Poruka
25.255
...

Dakle jedan autorski osvrt na neprolaznu blamažu Crno-Montenigera...

Milo-Milojko rece da je Crna Gora glasala ZA, jer se on skolovao na Zapadu jer je svojom dušom i telom okrenut na tu stranu...jer je CG clanica NATO i buduca EU...pa ono kao šatro nije imao izbora...

A onda...dodje dan glasanja i jedna Mađarska koja je clanica i EU i NATO...glasa ne suzdrano...vec PROTIV

Tako da...
Milo-Mojko naravno samo dokazao da je najobicnije spolovilio NWO sekte...



...
 
Madjarska je već član EU pa može ići kontra, donekle to mogu Grčka, Slovačka, Kipar. Crna Gora je na putu EU, valjda najbliže ulasku i zato mora više da se povinuje. Kad si već član to je bolje nego kad si na putu jer te neće sigurno izbacivati a ove što su na putu više ucenjuju.
 
Poslednja izmena:
Madjarska je već član EU pa može ići kontra, donekle to mogu Grčka, Slovačka, Kipar. Crna Gora je na putu EU i valjda najbliže ulasku i zato mora više da se povinuje. Kad si već član to je bolje nego kad si na putu jer te neće sigurno izbacivati a ove što su na putu više ucenjuju.
Soap Oops GIF by DrSquatchSoapCo
 
У Црној Гори имамо тај сукоб Његошеве, поносне на чојству исковане Црне Горе и поданичког, конвертитског, слугерањског Монтенегра. Нису у том бешћашћу и пасјалуку учешће узели Црногорци које него Монтенегрини, биједници и слугерање западних амбасада.
 
Dakle jedan autorski osvrt na neprolaznu blamažu Crno-Montenigera...

Crnogorci su postupili ispravno, mi se blamiramo time što se inatimo iz nekog potpuno nejasnog razloga. Umesto da ostavimo prošlost iza sebe, gde nas niko ne krivi, mi biramo da se durimo i da ispadamo krivi. Potpuno neshvatljivo.
 
Као да никада нисте упознали неког Црногорца? Нигде већег Србенде у Београду, нигде већег Милогорца у Подгорици. Када су продали сећање на руске цареве који су их житом хранили да не поцркају од глади на оном кршу, а да неће да продају оно у шта су се некада клели? Запањио бих се да су другачије гласали.
 
Crnogorci su postupili ispravno, mi se blamiramo time što se inatimo iz nekog potpuno nejasnog razloga. Umesto da ostavimo prošlost iza sebe, gde nas niko ne krivi, mi biramo da se durimo i da ispadamo krivi. Potpuno neshvatljivo.
Mi? Misliš Vučić?

Čovek je bukvalno iskoristio besmislenu temu u praktičnom smislu za svoj izmišljeni rat sa "silom i nepravdom" i mobilizaciju svoje sekte oko toga.
Crnogorci su mu ušetali u scenario sa amandmanima koji kažu da baš konkretno i nedvosmisleno rezolucija nije ono što Vučić ovde predstavlja i insistira da jeste i sa time kao da su mu žarač u oko zaboli.

Inače za CG bi bilo apsolutno najbolje da ih ovaj označi kao neprijatelje i da im opravdanje da beže što dalje od veza sa njim i njegovima. Ima više nego dovoljno indicija da su predviđeni da se ubace "vanredno" u EU kao signal ostatku ZB da ih "eto ipak hoće" i da ostanu verni putu. Budale su ako to ne iskoriste. Ovo bi mogao da im bude najbolji potez posle skidanja Milove bande.
 
Poslednja izmena:
Madjarska je već član EU pa može ići kontra, donekle to mogu Grčka, Slovačka, Kipar. Crna Gora je na putu EU, valjda najbliže ulasku i zato mora više da se povinuje. Kad si već član to je bolje nego kad si na putu jer te neće sigurno izbacivati a ove što su na putu više ucenjuju.
Не, него је Орбанов нео-хортијевски режим део Црне интернационале. Иначе су хортијевци, а Орбанов парламент има Хортијеву бисту у свом холу, починили геноцид у Војводини током Другог светског рата ...

После сукоба са партизанима на подручју Новог Сада (Шајкашки одред) крајем 1941. и почетком 1942. године, мађарска влада под управом Миклоша Хортхија основала је две војне јединице и послала их против Јевреја и Срба у Бачкој. Почетком јануара 1942. ове снаге су убиле стотине Јевреја у селима у околини Новог Сада. Три дана, од 21. до 23. јануара 1942., док је град био потпуно окружен, одсечен од остатка земље и стављен под полицијски час, мађарски војници су дивљали и чинили бројна зверства. На температурама од 20 ° испод нуле и по јаком снегу, људи су одвођени из куц́а и одвођени у јаме за убијање или на обале Дунава и убијани. Током клања, познатог као „рација“, убијено је 500 Срба и 800 Јевреја, укључујући жене, децу и старце. До 23. јануара убијено је више од 5.000 људи из Бачког округа, од чега половина Јевреја. Шест јеврејских заједница је избрисано.
1716649203290.png

... а очигледно су нео-хортијевци спремни да то понове јер се Орбан залаже за Велику Мађарску која не може да се оствари без новог геноцида ...

Орбан је носио шал са мапом „Велике Мађарске“, која обухвата и територију Војводине
1716649355831.png

...и само ви који из дна душе мрзите Републику Србију данас славите Орбана као великог пријатеља.
 
Crnogorci su postupili ispravno, mi se blamiramo time što se inatimo iz nekog potpuno nejasnog razloga. Umesto da ostavimo prošlost iza sebe, gde nas niko ne krivi, mi biramo da se durimo i da ispadamo krivi. Potpuno neshvatljivo.
Jel si ti Bugarin?Samo te posmatram kako stalno provlačiš tezu da smo mi Srbi krivi i da se mi nešto inatimo i durimo.Ovo je još jedan projekat zapada,u ovom slučaju Nemačke,koja pokušava da sa sebe spere ljagu,i da ispadnu neki faktor u svetu,a okupirana su teritorija.Sa druge strane,Mađari imaju glavu i tako se i ponašaju.
 
Crnogorci su postupili ispravno, mi se blamiramo time što se inatimo iz nekog potpuno nejasnog razloga. Umesto da ostavimo prošlost iza sebe, gde nas niko ne krivi, mi biramo da se durimo i da ispadamo krivi. Potpuno neshvatljivo.
Primjecuje li neko da su stvari mirne i redovne i u Srbiji i u Bosni. A samo se u CG talasa. Citava stvar je da Milo i Vucic sruse vlast u CG. Milan Knezevic je vec najavio da ne podrzava Vladu.

Dok veseli Srblji aplaudiraju ne znaju sta im se sprema. Ukidanje RS zbog Dodikove najave otcepljenja. I povratak DPS-a u CG.
 
Inače za CG bi bilo apsolutno najbolje da ih ovaj označi kao neprijatelje i da im opravdanje da beže što dalje od veza sa njim i njegovima. Ima više nego dovoljno indicija da su predviđeni da se ubace "vanredno" u EU kao signal ostatku ZB da ih "eto ipak hoće" i da ostanu verni putu. Budale su ako to ne iskoriste. Ovo bi mogao da im bude najbolji potez posle skidanja Milove bande.
Ja se tome nadam. Ali Vucic preko svojih piona ce da rusi vlast u CG.
 
Crna Gora je na putu EU, valjda najbliže ulasku i zato mora više da se povinuje. Kad si već član to je bolje nego kad si na putu jer te neće sigurno izbacivati a ove što su na putu više ucenjuju.
To.

Isto tako je i Madjarska (Ceska, Poljska....) bila manja od makova zrna 1990-2004, radila bukvalno sve sto joj profesor kaze, a i Hrvatska je od 2000. do 2013. morala da hapsi razne Gotovine i da povlaci slicne za Hrvate nepopularne poteze. :mrgreen:
 
Dok drzava Crna Gora radi protiv intetesa Srbije treba ih tretirati kao neprijatelje.Sve povoljnosti koje imaju,ako imaju?,ukinuti.Ne vidim zasto bi Srbija trebala da okrece drugi obraz C.Gori.
Bolje vratiti samar.
Kad nismo to uradili kad su priznali kosovo onda nema veceg razloga
Ovim amadmanima su nam samo pomogli
 
Da se premostiti. U dobroj ste poziciji. Samo sujete u stranu i interes ispred svega. E sad da li će te uspeti...jbg na vama je.
Zamisli da CG nije glasala. Tu bi skocio DPS, Bosnjaci, razni Lajcaci i Varheljijevi. A IBAR ne bi dobila 100%.

Samo o tome niko ne razmislja.
 

Back
Top