LJUBAV

b3263bcf70c06d21ed209d62cbf16e26.jpg
ANDEO SLOMHENIH KRILA ,TAKO SE OSECAM . OSECANJE DA NIKOME NISTE URADILI LOSE , DA NISTE NI POMISLILI LOSE .daleko od toga da sam ANDEO , gresna kao i svi drugi .Nema ko nije gresio tako i ja .
Ali boli me, ipak toliko u meni ljubavi ima a nemam kome da je dam .nemam nikoga da sednem ,da grickamo nesto ,pricamo , smejemo .pa i malo svadamo
Ne ja vise nemam to ,moj let moja ljubav koju mogu da podelim a nemam kome .jer ostala sam bez krila ,bez pomoci na prevaru ....sve kao iz one bajke ........
Obecao je ,verovala sam naivno da je to lepota ljubavi
NE ......
Ustala sam ipak ,ustacu ja jos mnogo puta ,.iako nikada vise nikoga voleti necu .......
 
SibirskiTigar;bt308723:
Budi strpljiva,stici ce princ na belom konju. :)

TAko je.
Nežna si dušica, samo se još niste SRELI.
Možda kad se najmanje budeš nadala... Ti baš kad hoćeš...ono neće.:D

Pusti to...neću voleti nikad...
Kako nećeš?
Ne bi valjda živela tako? To je za kukavice, a ti to nisi (ne bih rekla kad vidim ovaj post gore)
 
Polako,proci ce to sve...
Prvo osetis bol,jaku,kao da ti neko uzareno secivo zabode u grudi...I boli.
Pa polako se secivo hladi,prvo prestaje da pece,pa prestane da boli.I vremenom taj oziljak ostane kao uspomena,nekad bolna,nekad prosto neravnina na kozi.
Ali svi oziljci su tu da nas podsete sta smo prosli i gde smo gresili.I kad se najmanje nadas,naidje neko ko ce voleti tebe celu,sa svim tim oziljcima,a oni polako blede,i ostanu samo kao trag,jedva primetan.
Kako sama rece,nevazno sto si pala,nego sto imas snage da se dignes!
Ne ocajavaj,zivot je cudo.
 
trustoone
hvala na podrsci ,
da zivot je cudo .....zato verovtno jos uvek verujem u te Princeve Siberski;).....netreba beli konj samo neko ce da me razumje

Jennin nezne duse se uvek slucajno sretnu .,pa tako srescemo se ,.nisam kukavica ...odavno bi nestala
samo treba jos vremena
:heart:
 

Back
Top