Litijum hleb naš nasušni!

A oni su na dobitku čak i ako slučajno ne prođe priča sa litijumom (a proćiće sigurno) jer će onda uvek imati opravdanje zašto država nema para - pa niste dali Rio Tinto. A pare što su uzeli da lobiraju će im lako vratiti iz državne kase.
pa, lobirali su, nema vracanja para - to je bio samo avans

sada sto je cena litijumu skocila, tinto ima duplu zaradu 2020-21, za 2022 jos nema podataka, mozda i 300%, kazu moze DA SE OMASTI I U SRBIJI, ali mora jos mita, batinasi ne pomazu, svi su videli, narod se buni, mi agitujemo, ali ima da kosta, pa najveci rudnik bi bio u srbiji na svetu!


srbima go q, sve je drzavna tajna, ali ima da kosta, jos mita

da nema mita sve bi bilo transparentno!
 
Kada ti nisi riknuo od gluposti, neće ni građani Bora od rudnika
How You Doin Kiss GIF
 
Ja uopšte ne kapiram odakle njima obraz i hrabrost da idu po televizijama i ubeđuju prosečne građane ove države da će megalomansko prekopavanje zemlje i žestoko trovanje i zemlje i vode i vazduha njima doneti neko ne znam kako novčano bogatstvo.

Kakve se tu priče i laži plasiraju, ja se stvarno pitam, kako i zašto smo do ovoga uopšte došli.

не питај се ти за образ њихов, то нису добили од предака, већ за памет
ових што то гледају, коју су ипак добили од предака, ал су негде изгубили успут.
УБЕЂЕН САМ да има подоста наивчина који полако гутају те причице.
...
Има фора, кад човек безочно лаже, потпуно очигледне ствари, већина мозгова
не може да се одбрани од тога, то су проучавали МК улстра, контрола ума, итд...
...
Ал како год НЕЋЕ ПРОЋИ!
србски литијум остаје Србима за будућа времена, неке праведније дражве.

Чисто да не пренебегнемо једну могућу Варијанту-
-и ови Протести што су били..тај Ћута и њему слични,
то све било да би се утврдила права цена кад је неписмена СНС Гамад скапирала да је узела премало Лове у поређењу са штетом
коју 100 ТОНА СУМПОРНЕ КИСЕЛИНЕ ,ДНЕВНО ..може да произведе!

...то и а и следеће, да се туку 2 литијумске мафије, једна саплиће другу,
али ми требамо да подржавамо ОБЕ МАФИЈЕ да се дотуку између себе!
 
Poslednja izmena:

Back
Top