Lista trenutno prisutnih clanova

Poruka
47.090
@Admin Sredoje ево похвале!

Screenshot_20240203_203118_Chrome.jpg


Ово је изузетно занимљиво, одличана промена. ❤️
 
gosti su ljudi koji dolaze a nisu registrovani, citaci
spajderi su automatski botovi koji setaju po netu radi indexiranja stranica..google ih koristi na primer da bi radio rifres promene podataka na stranici, pomocu njih recimo zna da je blic objavio novu vest i ti mozes da je nadjes kad googlas.

ili ti recimo trazis da ti obrisemo sliku, mi je obrisemo ali ce se na googlu pojavljivati sve dok nas ne poseti googlov spajder i vidi da je vise nema i ukloni je iz pretrage (mislim kad bi na googlu kliknula na nju ne bi nista dobila jer je nema kod nas, ali bi postojala kao rezultat pretrage)
 
Gledam nesto ovu listu, pa se razmisljam, posto pise da sam trenutno prisutan na forumu, jel se to prikazuje samo meni, ili svima?

Pogledajte prilog 1493952

Inace cilj mi je da ne budem na listi.
Da li su ova podesavanja dovoljna, ili treba da se uradi jos nesto?

Pogledajte prilog 1493953

Unapred hvala
Ako si podesio da se ne vidiš onda mogu da vide samo moderatori i ti. Da bi proverio da li obični članovi mogu da vide prisutnost, otvori novi inkognito prozor u pretraživaču i pogledaj naslovnu stranu foruma.
 
Gledam nesto ovu listu, pa se razmisljam, posto pise da sam trenutno prisutan na forumu, jel se to prikazuje samo meni, ili svima?

Pogledajte prilog 1493952

Inace cilj mi je da ne budem na listi.
Da li su ova podesavanja dovoljna, ili treba da se uradi jos nesto?

Pogledajte prilog 1493953

Unapred hvala.
Samo tebi se prikazuje ovako kako je podešeno.
Čak i kad odeš na svoj profil, pisaće ti gde si i šta radiš trenutno, što opet samo ti vidiš, evo npr "Pregleda profil od Antihejter". To samo ja vidim.

Znači, dobro si podesio. Isto je i kod mene.

Screenshot_20240205-192758_Chrome.jpg
 
šta te briga dal neko vidi da li si prisutan ili nisi i šta radiš....ionako nas nadgledaju i prisluškuju preko svih smart tehničkih uređaja svo vreme...
Istina ali ako imaš nekoga ko ti se nakači čim vidi da si ušao/ došao, može da smori. Hoće čovek prvo na miru da pogleda šta ima, pa eventualno posle da odgovara na tagove i pp.
 

Slične teme


Back
Top