Liberal post modern life vs animalizam

Umri_muski

Legenda
Poruka
55.078
Ovo je najnovija NATO postapalica, pretpostavljate ko su liberalno post modern zivuljke....
A ko su animalci....

E sad ja vidim veliki problem, filozofski, a pre ce se ispoljiti u politici i realu nego u filozofiji sto je nakaznost ljudskog roda, da je filozofija postala filozofiranje iskljucivo....ali ne ono sto moze da uvredi nekog.....ili je to mozda opet tekovina gorepomenutog liberalnog post modern lajfa....

Zasto nesto nazivati post modernim zivotom i to jos liberalnim, ako je u sustini animalizam ili potpuno ispunjen animalizmom...?

Animalizam , tj davanje za pravo svojim nagonima hirevima, pazi hirevi nisu nagoni , totalno nepotrebna egocentricna samovolja....je animalizam...moze mi se , srpski receno...

Sta nije animalizam.....?
Pa deo bioloskih funkcija i biolosko bice moze da se u malo promenjenom obliku obavlja i bez animalnog, setite se ne hodamo goli , a jos manje se.remo bukvalno kad i gde nam dodje...postoji petlja...sfinkter zamisli...i voljno praznjenje creva, cak se rugamo kad se to nekad izgubi....

Ljude ne samo da je sramota nego se i rugaju..
Ja ne vidim nista katastrofalno ako se neko nekad usere.ili sto zene kazu pusti....pretpostavljam da one cesce puste...zato i tako govore..

Ali zasto ne bi stvari malo uprostili ....
Animalizam je stvarni problem ali nije nesto neljudsko, niti izlecivo niti je bolest...
Deca kad se rode se.ru kad hoce i kad im se hoce...jesu li zato nenormalna ili su prirodna..
Tako i kod razmisljanja i zelja, mozemo zeleti sve kad nam se hoce i s kim nam se hoce pa da budemo kao Veljina ekipa, Arkanovi tigrovi po BG, ne znam na ratistu kakvi su bili , tj ne zelim to da pominjem....da mi ne svirate q...kao patriotizam..

Animalizam u onome sto EU vidi kao vrednost.....liberalno post moderno zivljenje....koje obavezno mora biti uskladjeno .....Hej uskladjeno znaci pod terorom mainstreama i trendsetera...On kaze skoci , ti kaze koliko , on kaze visoko , ti kazes koliko puta...

Inace cemo da ratujemo mnogo vise nego sto mislite....Asertivnost.....drskost , bezobrazluk, prikazivanje svojeg kao nebeskog, a tudjeg kao nametanja i nasilja.....milion ce raznih posledica biti i razloga za ratovanje...sa puskom ili bez puske...
 
Mene je malo sramota i kao eu i kao world i kao ex srbina, da mi neko kaze ej mora da budete protiv rusije da bi bili za eu vrednosti...

Lako bi ja bio protiv ruske agresije, jasno je, agresija na drugu drzavu....
Ali nije daleko ni biti protiv Rusije i praviti se lud sta radi NATO ili sta je konkretno uradio 2008 kad je nastupila pljacka u USA pa da vadi kestenje EU.....

Ili da ne idemo u doba socijalizma , shebavanje Italije kad su slobodnom voljom izabrali ono sto su izabrali , pa nametnuto drugacije resenje...i to jednom javno i jednom kasnije lokalno , kao ova Ruska akcija kad bi bila samo protiv zelenskog i svih pristalica ali bukvalno napravis 10 kampova u ukrajini , ocistis ukrajinsku vojsku i onda krene komandos ubacivanje u sve gradove a 10 kampova su baze....i ubacivanjima ubijas svakog ko je za tu partiju , grupaciju....znaci ne napadas nista vojno , vojno napravi samo mrezu baza....a onda nastupa NATO CIA poslastica.....upadi komandosa iz tih baza radi operativnih zadataka..

Moze li da postoje neke vrednosti u post modernom drustvu a da nisu vezane za vojsku nasilje bilo vojno ili ekonomsko....?
 
Sta je vas post modernisticki sistem vrednosti, da li ste stvarno Evropljani ili ste mozda Azijati (to je receno u govoru jedne od nato promoterki, Azijati manje vrednuju zivot pa i smrt)

Ako ste liberalni , ili ako mislite da jeste....?

Ako mislite da niste, u koju bi se grupu ubrojili ako niste liberali?
 

Back
Top