Leto ili zima

Koje godišnje doba najviše volite

  • proleće

  • leto

  • jesen

  • zimu

  • svako

  • nijedno

  • a, bre, mnogo teška pitanja postavljaš


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
zimu volim jer je sve cisto, belo, prekriveno snegom, sa cistim i zdravim hladnim vazduhom.
prolece volim jer je sve zeleno i vazduh sa mirisom cveca, hormoni rade punom parom.........
leto volim zbog letovanja na moru.
jesen volim zbog jesenjeg kolorita i lepog mirisa opalog lisca........

daklem, ne mogu se odluciti sta je najbolje.
 
Maro kako jesen na početak?
Mnogi mrze jesen, meni je romantična, sve te pomešane boje, nijanse žute, narandžaste, kao neko buđenje i promena... Vezana sam za jesen jer me podseća na detinjstvo, na bakin ajvar, na spremanje zimnice... Pa svi zajedno se okupimo i pomažemo, odlazak na selo, na moj Višegrad... Polazak u školu... Eto ovo dok pišem, vraća me u taj period i čini da poželim da je sad jesen :)
 
Mnogi mrze jesen, meni je romantična, sve te pomešane boje, nijanse žute, narandžaste, kao neko buđenje i promena... Vezana sam za jesen jer me podseća na detinjstvo, na bakin ajvar, na spremanje zimnice... Pa svi zajedno se okupimo i pomažemo, odlazak na selo, na moj Višegrad... Polazak u školu... Eto ovo dok pišem, vraća me u taj period i čini da poželim da je sad jesen :)
Hmmm, kad budeš opet imala taj ajvar slobodno se javi da malo čatujeno i spamujemo temu......
 

Back
Top