Legendarni losanđeleski rok bend Rage Against the Machine kaže da više neće svirati uživo

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.647
Rage Against the Machine ponovo poziva na prekid. Legendarni bend je osnovan u Los Anđelesu 1991. godine i postao je svetski poznat po svom anarhičnom scenskom prisustvu, radikalnom lirizmu i ritmičkoj fuziji hardkora, fanka i hip-hopa. Sada su možda raskinuli zauvek.

1704575241268.png
 
„Znam da mnogo ljudi čeka da objavimo nove datume turneje za sve otkazane RATM nastupe“, napisao je bubnjar Bred Vilk u objavi na Instagramu u sredu, misleći na ponovnu turneju koja je odložena zbog pandemije i dalje odložena. kada je pevač Zack de la Rocha pokidao Ahilovu tetivu tokom svirke u Čikagu prošle godine. Bend je pokušao da zadrži zamah turneje dok je De la Roša sedeo tokom nastupa, ali do trenutka kada su stigli u Njujork tri meseca kasnije, težina povrede ih je navela da otkažu sve preostale datume.

„Ne želim dalje da vezujem ljude ili sebe“, nastavio je Vilk u svom postu u sredu. „Želim da vas obavestim da RATM (Tim [Komerford], Zak, Tom [Morelo] i ja) više neće biti na turneji ili svirati uživo. Žao mi je onih od vas koji su čekali da se ovo desi. Zaista bih voleo da je…”

 
I bolje.
Kome se uopće sluša neko disharmonično drombuljanje i arlauka osoba tamnije boje kože?
Na 01:05 pa nadalje počinje sve što se o tim gelipterima treba znati:

Ma jadni samo zavijaju o nekoj nepravdi prema njima, rasizmu, bedi...
A treba drugi da ide u školu za njih? Drugi da radi za njih? Jbt moj poznanik otišao pre desetak godina u USA preko lutrije, jezik nije znao dobro, sad ima firmu za montiranje kablova i nadzora, kaže dodji da radiš kod mene, nemam radnike, sve obojeni i narkomani...
 
Ma jadni samo zavijaju o nekoj nepravdi prema njima, rasizmu, bedi...
A treba drugi da ide u školu za njih? Drugi da radi za njih? Jbt moj poznanik otišao pre desetak godina u USA preko lutrije, jezik nije znao dobro, sad ima firmu za montiranje kablova i nadzora, kaže dodji da radiš kod mene, nemam radnike, sve obojeni i narkomani...

Ne seri
 
Ma jadni samo zavijaju o nekoj nepravdi prema njima, rasizmu, bedi...
A treba drugi da ide u školu za njih? Drugi da radi za njih? Jbt moj poznanik otišao pre desetak godina u USA preko lutrije, jezik nije znao dobro, sad ima firmu za montiranje kablova i nadzora, kaže dodji da radiš kod mene, nemam radnike, sve obojeni i narkomani...
Ideš kod obojenih i narkomana? Koji region?

Svi bi da su veliki.
A samo red, rad i raspored funkcionišu na zdravom razumu.

Nisam rekao šta si pročitao ali jesam šta si razumeo.

Bez mašine ne bi bili rasprodati, iako, puna im banka pa ne moraju i nakon 33 da divljaju na sceni mašine...
 
Ideš kod obojenih i narkomana? Koji region?

Svi bi da su veliki.
A samo red, rad i raspored funkcionišu na zdravom razumu.

Nisam rekao šta si pročitao ali jesam šta si razumeo.

Bez mašine ne bi bili rasprodati, iako, puna im banka pa ne moraju i nakon 33 da divljaju na sceni mašine...
Sramota razvaljen si na badnje veče
 

Back
Top