Kupovni proizvodi koji su vam se svideli

vec sam odgovrio na to

https://forum.krstarica.com/threads/kupovni-proizvodi-koji-su-vam-se-svideli.907603/post-40187664

to jednostavno ne smeju da rade jer kad ih provale (ne ako, nego kad) propala bi firma
i ne zaboravi..vrsi se kontrola kvaliteta proizvoda..znam da ljudi ne veruju u to..ali se radi i to ozbiljno..sta mislis ..zasto se zakonski uredjuju smanjenja kolicine stetnih sastojaka kao recimo alfatoksina u mleku..jer ne sme da se laze na deklaraciji.. to su ozbiljne stvari..samo uci u prodavnicu sa proizvodom je vise nego ozbiljan posao .. tu nema piljarskih fora niti ih moze biti
Verovatno si u pravu. Ima logike u tome,da je opasno stavljati lazne podatke o nekom proizvodu.!
 
Сјенички качкаваљ, али врхунски. Таквог по маркетима нема.
Радња у уличици после СУП-а (Деспота Стефана), она нова зграда.
На радњи пише - Сјенички сир и месо.

Котур од пола киле - 300 динара.

IMG_20200616_200249.jpg
 
Plazma kocka je izvrstan proizvod.Vec dugo vremena,na nasem trzistu se nije pojavio jedan tako dobar,ukusan i kvalitetan proizvod,kao sto je
Plazma kocke.Cista desetka za kvalitet.!

Oooo da...doduse izuzivao sam ih se pa sad ne jedem vise, ali bas su jebene...
Pa ako je sastav nutele onakav,kako pise na tegli,zasto pljujete taj proizvod.Ako zaista ima lesnika,kakao,palmino mleko itd. sta onda tu ne valja.Zasto taj
proizvod,nazivate djubretom.To nije lepo,nije posteno i nije ljudski.!
Evo ovako, sve sto te zanima o Nuteli saznat ces na fejsbuk stranici Enidina Sofra, samo pronadji upis o Nuteli. Zanimljivo je to da je Nutella zapravo onaj crni dio koji je bio u nekadasnjoj Kinder Ladi a beli dio je danas u Kinder Buenu
 
Сјенички качкаваљ, али врхунски. Таквог по маркетима нема.
Радња у уличици после СУП-а (Деспота Стефана), она нова зграда.
На радњи пише - Сјенички сир и месо.

Котур од пола киле - 300 динара.

Pogledajte prilog 714816
Од домаћих најбољи ми је Сремски качкаваљ. А Сјенички мора бити врхунски верујем.
 

Back
Top