Kafana Kafe "Casablanca"


580838
 

Jbg Slaj i Švarci su odavno Metuzalemi. Inače akcioni film je za mene mrtav već dugo vremena... prvo sam mislio da su mi igrice ubile želju za akcionim filmovima ali ja igrice ne igram već 10 dina, a probao sam sa Džon Vikom, skoro sa Statamom i onim serijalom Transporter sa 15 godina zakašnjenja ali ne ide... Nikad nisam odgledao ni sekund Paklenih ulica, niti sekund nekog filma sa Dvejnom Rokom Džonsonom... baš bedak, nemam više nikakvu želju niti strast za čistom akcijom.
 
Jbg Slaj i Švarci su odavno Metuzalemi. Inače akcioni film je za mene mrtav već dugo vremena... prvo sam mislio da su mi igrice ubile želju za akcionim filmovima ali ja igrice ne igram već 10 dina, a probao sam sa Džon Vikom, skoro sa Statamom i onim serijalom Transporter sa 15 godina zakašnjenja ali ne ide... Nikad nisam odgledao ni sekund Paklenih ulica, niti sekund nekog filma sa Dvejnom Rokom Džonsonom... baš bedak, nemam više nikakvu želju niti strast za čistom akcijom.
Imali su njih dvojica kao akcioni glumci neki poseban šmek, a ipak su to i heroji našeg detinjstva pa ne mogu da ih zamene ni Kijanu Rivs, ni Dvejn Džonson ni slični pozeri :lol:
 
Imali su njih dvojica kao akcioni glumci neki poseban šmek, a ipak su to i heroji našeg detinjstva pa ne mogu da ih zamene ni Kijanu Rivs, ni Dvejn Džonson ni slični pozeri :lol:

Pazi ovaj Kijanu Rivs jeste drven ali nije totalna debilana, za Dvejna Džonsona sam slagao, gledao sam ga u nekoj komediji, gde ima džajant afro i glumi disko- densera i baš je smešan, dakle nije ni on debil... ali što ti kažeš nemaju harizmu kao heroji našeg detinjstva.

Skoro sam nešto remenisce filmove mog detinjstva i pogledao na imdb-u, sve niskobudžetne akcije. Rutger Hauer u Vedloku i Deliću sekunde, Majkl Aronsajd u Neonskom gradu, Kristofer Lambert u Uskrsnuću.---

Fali mi taj osećaj bezbrižnosti, vuli koton brejns of infansi što bi rekao Džim Morison.

Fali mi Dolf Lungren i damb blond fazon -

natasha-henstridge-07.jpg


Fali mi taj rush...

Mator sam ko Biblija u stvari :deda::mrgreen:
 

Back
Top