Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Konacno dobra vest

krasuljak

Buduća legenda
Poruka
26.633
Zapričam se skoro u busu s jednim vozačem o vitaminu B, i ja ga kao posavetujem da razmuti kvasac i pije, a on će meni: "Jes', pa da mi porastu sise."
Ja zbunjena pitam kako, a on će meni kako se kravama daje kvasac pred prodaju da bi kupac mislio kako daju mnogo više mleka, i kako žene za neku važnu priliku, kad hoće da im grudi budu bujnije, popiju kvasac. Nisam probala, nemam taj problem, ali ako neku ne mrzi, neka proba pa nek nam javi. ;)

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.622
Zapričam se skoro u busu s jednim vozačem o vitaminu B, i ja ga kao posavetujem da razmuti kvasac i pije, a on će meni: "Jes', pa da mi porastu sise."
Ja zbunjena pitam kako, a on će meni kako se kravama daje kvasac pred prodaju da bi kupac mislio kako daju mnogo više mleka, i kako žene za neku važnu priliku, kad hoće da im grudi budu bujnije, popiju kvasac. Nisam probala, nemam taj problem, ali ako neku ne mrzi, neka proba pa nek nam javi. ;)

Evo i ja čekam neku da javi...

U potpisu:
Mala Dojka...:mrgreen:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.