• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

komunikacija

Nemesis

Buduća legenda
Poruka
33.139
Posto su zene ovde ostre i odsecne, bez dlake na jeziku.
Mislim da se kultura nekog ne bi trebala razlikovati uzivo, od kulture pisanja i obracanja nekome i ovde na forumu,
samo se pitam, zene, da li ste stvarno tako ostre i odlucne i td i sa ljudima sa kojima svakodnevno komunicirate?
Ili ovde nemate obavezu da budete fine odmerene i smerne zene, prema sagovorniku, a i ne gledate ga u oci?z:hm:

Bold - slazzem se.

I ovde i u RL-u sam fina, nisam ostra, sem ako se meni neko prvi tako ne obrati, pa cak i tada biram reci.
Psovke iskljucivo kada sam sama koristim, ili ako sam sa nekim ko me dugo zna, pa se nece shokirati kada opsujem socno :lol:

gost 114527

Veoma poznat
Poruka
14.556
Mislim da se kultura nekog ne bi trebala razlikovati uzivo, od kulture pisanja i obracanja nekome i ovde na forumu,
samo se pitam, zene, da li ste stvarno tako ostre i odlucne i td i sa ljudima sa kojima svakodnevno komunicirate?
Ili ovde nemate obavezu da budete fine odmerene i smerne zene, prema sagovorniku, a i ne gledate ga u oci?z:hm:

Jako sličan stil izražavanja imam, s tim što to u rl zvuči mnoooogo drugačije. U suštini delujem mnogo finije ovde gde se često i šale shvataju kao direktan napad.

Poruka
15.470

U svakodnevnom zivotu mi se dashava da planem kad mi se ne dopada shta kaze sagovornik do koga mi je stalo. Ponekad izbesnim u dijalogu sa ljudima s kojima radim, mada se uglavnom chuvam da ne dramim. Na forumu ne osecam potrebu da sa nekim zustro polemisem. Pretpostavljam da imam posla sa vec izgradjenim lichnostima i da nisam prozvana da bilo kome menjam poglede na svet. Mogu da iznesem svoje mishljenje i da ga branim ukoliko sam sigurna u svoje stavove, ali nemam nameru da menjam tudje ideje. Svako ima glavu, pa neka misli shta zeli da pishe i kako da pishe. Na meni je da odluchim nakon izvesne slike o sagovorniku, hocu li se upushtati u diskusiju sa njim ili necu.

Mensch-Maschine

Iskusan
Poruka
6.594
Rasprave na forumu su vid društvenog aktivizma. Možda nećete promeniti mišljenje druge strane, ali pošto je ovo mesto javnjak, postoji i treća strana, koja nema još formiran stav o temi X, ali čita različita mišljenja, pa na osnovu tih informacija oblikuje svoje. Ako olako pustite idiote da idiotuju u virtuelnom svetu, idiotizam će se širiti kao triper i pre ili kasnije će vam zakucati na vrata u RL.

Poruka
18.228
..nisam skoro prochitala temu a da se slazem sa vecinom postova, od kojih su neki chak i dijametralno suprotni jedni drugima.. :rotf:

..na forumu sam onakva kakva sam bila kao teen, dok me zivot nije nauchio da nekad treba povuci ruchnu zarad big picture ideje
a nekad biti gori od sebe jer je to jedini nachin,
ali shto je najvaznije dok su mi se misli i dela svodila na ono shta zelim tad-bash-tad..
..forum je retko mesto gde ne morash nishta i mozesh skoro sve..

..sve u svemu, bolja sam ovde nego u rl, ovde imam opciju da ignorishem (ne ignore listu, vec skrol varijantu :) )
ali, kao shto neko reche, mala je shansa da bi u rl neki debiloid bio u prilici da te iznervira 215. put poshto bi ostao van tvog kruga registrovanja posle treceg, verovatno..
..tako da sam po animozitetu prema nekim likovima verovatno i gora nego inache..

Poruka
15.470
Rasprave na forumu su vid društvenog aktivizma. Možda nećete promeniti mišljenje druge strane, ali pošto je ovo mesto javnjak, postoji i treća strana, koja nema još formiran stav o temi X, ali čita različita mišljenja, pa na osnovu tih informacija oblikuje svoje. Ako olako pustite idiote da idiotuju u virtuelnom svetu, idiotizam će se širiti kao triper i pre ili kasnije će vam zakucati na vrata u RL.

Idiotluci su ono sa chime zivimo vec dugo.
Teshko da se tome moze stati na put jer je to smishljena akcija neke mashinerije za zatupljivanje nacije.
Evo vecheras je na TV prvoj bila reportaza o Kristijanu Golubovicu i njegovim debelim istetoviranim nogama. Josh su mu dali priliku da pametuje.
Reklamiranje takvih zivotnih oblika je dno dna nase realnosti. Forum je u odnosi na neke nashe TV stanice majka Mara.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.