Komora ovlascenih revizora

Ja imam 1 grupu ispitnih pitanja iz: Uloga i aktivnosti internog revizira u upravljanju, utvrđivanju rizika i kontrola.. ali nemam sve ogovore..
Da li postoji mogucnost da mi posaljete na mail bgworld51@gmail.com
Hvala unapred

Ja imam 1 grupu ispitnih pitanja iz: Uloga i aktivnosti internog revizira u upravljanju, utvrđivanju rizika i kontrola.. ali nemam sve ogovore..
Ako mozete posaljite mi na meil, pa da pokusam da nadjem odgovore 😉
 
Pozdrav,

Da li neko moze da podeli iskustvo sta mu je od ispita priznato ako je zavrsio Ekonomski fakultet, Univerzitet u Beogradu, Smer Racunovodstvo, revizija i finansijsko upravljanje, podmodul Racunovodstvo i revizija, za zvanja revizor, za ovlascenog revizora i internog revizora?

Hvala puno unapred
 
marina00mehanizam
Da li si uspela da nabavis pitanja za teoriju revizije?
Ako jesi bio bih ti jako zahvalan da mi posaljes na moj mail.Prijavio sam taj predmet za polaganje sad u februarskom roku pa bi mi stvarno dosta pomoglo.
Nabavio sam knjigu iz teorije revizije u pdf-u pa ako ti treba mogu ti poslati na tvoj mail.

nevensolaja@gmail.com
 
Koji fakulteti su obavezni da bi mogla da se dobije licenca za revizora? Pretpostavljam da ne mogu geografija, istorija, filološki, mašinski i sl., jer to bi bio jedan glup zakon. Da li postoji neki pravilnik ili uredba gde se to dodatno pojašnjava pošto u zakonu samo piše visoko obrazovanje?
 

Back
Top