Koliko advokati mlate para prosečno?

Ja kao korisnik foruma sam sasvim zadovoljna time što je uklonjen izvorni komentar. Ako si ti ičim nezadovoljnim, dugo nisam koristila forum, ali verujem da još uvek postoji sistem prijave poruka, pisanju pritužbi supermoderaciji i koješta.

Имаш среће што јој ниси клијент.

Водила би ти поступак како што води подфорум.
 
Ja sam davno koristila ovaj forum, i sećam se da je moderacija nekada bila solidno aktivna, i da je sve bilo fino organizovano.
Sad uđem u forum "Pravni saveti", da provirim ima li kolega, kakve se teme otvaraju i slično, i vidim da uredno stoji post gde se advokatice nazivaju pičkama.

Što bi se reklo, dođoh, videh, odoh.
Pogledaj ostale forume pa onda kazi da li si i daljle nezadovoljna ovim delom.
 
Pređe, desi se. Odjednom se naplati "minuli rad", legnu na račun novci od više višegodišnjih parnica... I eto, poreska instant reaguje.

Ali, većina advokata jesu paušalci.
Zarada mahom varira, nekih meseci slabo, a nekad odjednom pljušti novac. I puno se radi, stres je ogroman, odgovornost ultra velika, radno vreme ne postoji, ljudi upadaju u nevolje u svako doba, prisustvujete raznim životnim krizama, nekad se mora imati i ludačka hrabrost..a osim toga, ovo je jedna od retkih profesija gde se klijenti na sve načine trude da ne plate..
Poseban je izazov i to što nam se država raspada, institucije jedva funkcionišu, sudovi su preopterećeni... Mnogo se vremena troši na teranje ljudi da rade svoj posao, bukvalno.
Na stranu sve to, ko voli ovaj posao, ne može da zamisli da radi nešto drugo.

Eto to vam je to iz prve ruke..😊
 

Back
Top