Koji je najbrži način da smiriš ljutu ženu?

Screenshot_20230509-070254~2.png
 
Prisecajuci se, setih se da postoje zene koje obozavaju , tj ne osecaju se ispunjene ako se ne posvadjaju..
Jeste da ja takve zene ne podnosim, unose mi nemir a njima super, jer ja ne volim da se svadjam....ali sam par puta bio primoran, letovanje ili slicno , da kohabitiram sa takvom..
I jedan od zakljucaka koje sam izveo je , preventiva..

Bolje da je zezas u mozak uz saljive opaske, malo bockas, vredjas, podhebavas, a izbegnes svadju, nego da ne bude toga i onda ti ne gine zajedljivost i izazivanje svadje..
Kod nekih mozes i da izbegnes ako dovoljno dugo nahranis pomeranje mozga i seks u glavu toj zenskoj osobi..
E da bi istovremeno i ti uzivao ili bilo ti ravno , moras da pronadjes neki svoj stil koji prolazi kao pomeranje dupeta toj osobi, a da bude zanimljivo...Video sam da i moj buraz rodjak ume da nadje to kod svojih zenskih...samo mnogo bolje od mene, tj ribice su mu bas top a problematicne...on voli tu kombinaciju i onda resava problem u temi sa tim pomeranjem dupeta na njegov nacin..

Mozda je to pomeranje dupeta kod zena ekvivalencija svadje i prepirke samo bez muskarcevog nerviranja jer je u startu svestan apsurda i nebitnosti izrecenog...
A onda je to i tajna kako preziveti zenske svadje i nervoze...
Shvatiti ih koliko im je nebitno sta laprdaju recima i stavovima, koliko je to u sustini nebitno , a formalno bitno tog trenutka, igra je bitna, a sustina nebitna..
 
"Draga, nisam više ljut na tebe, odo da kupim cigarete..." ili još bolje " Zapamti gde si stala, samo da trknem po cigarete"....
Kada počne da šalje poruke već nije ljuta, a kada počne da zove očajna je... Naravno, ne treba se javiti, nego prespavati u hotelu i nemati više posla sa budalom.
 
Poslednja izmena:
Продаја је прихватање поклона за издају.

Полазим од себе. Моје љутње и гунђања су углавном последица класичног, женско дивљања без разлога. Они тренуци када не трпим ни себе а не друге. Ако ћемо искрено. И ту само неко са дебелим живцима и жељом да ме врати у нормално стање јер му је стало пролази. Ја себе тада не бих трпела. Мислила сам да је тема о томе.

Знамо.

Зато мушкарци морају научити да искључе уши
 

Back
Top