Klijenti su je silovali i tukli, 2 dana je držali vezanu!

Sensei

Master
Moderator
Poruka
73.033
Bivša rijaliti učesnica Mina Vrbaški svojevremeno je tokom učešća u "Zadruzi" priznala da se sa 16 godina bavila prostitucijom.

Starleta Mina Vrbaški je tada pred milionima u šokantnoj ispovesti priznala da se bavila najstarijim zanatom i otkrila kako je sve počelo.

1713132439537.png

kurir.rs/blic/preneo I.L.
 
- Na neki način se kajem, na neki ne, jer sam obezbedila sebi i porodici ono što su tražili. Ne želim da kažem koliko sam zaradila od prve prostitucije u koju sam zagazila sa 16 godina. To je bio najgori dan, tj kad sam bila u tome, ti dani su najgori. Moji su tek saznali sada. Moja majka nije znala. Sumnjala je i pitala me par puta, ali ja nisam priznavala da na taj način zarađujem novac - ispričala je Mina odgovarajući na pitanja novinara.
 
- Uvek sam joj govorila da to nikad ne bih uradila zbog sebe i zbog njih. Verovala sam da nikada neće saznati, ali nisam imala hrabrosti da joj kažem. Govorila sam joj da sam pozajmljivala novac, a kad me pitala za dugove, govorila sam joj da sam od srca njoj sav taj novac dala i skretala sa teme videvši da mi ona ne veruje. Izborila sam se tim, išla sam kod psihijatra. Moja dva prijatelja su znala da se time bavim, ali nisam ni sa njima pričala o tome - dodala je ona tada.
 
Mina je proživela jezivu torturu. Naime, nju su jednom klijenti zaključali u stan na dva dana gde su se iživljavali nad njom.

1713132597128.png


"I danas zbog tih noći proživljavam traume. Bukvalno su se na sve načine iživljavali nada mnom. Preklinjala sam ih da prestanu, ali nakon toga su me tukli, čupali, polivali. Ne znam kako sam ostala živa. Ali stvarno. Nakon toga pakla redovno sam išla kod psihijatra da skrenem misli sa te teme, najgore tramue vučem od tada. Danima sam sedela i plakala u svom stanu, nikome se nisam javljala. Skroz sam bila bespomoćna, nije mi bilo do života. Vi ne znate kako je to kada vas trojica muškaraca istovremeno siluje, bije, maltretira. Ali, eto, evo me sada ovde i ponosna sam što sam svesna da sam pogrešila", rekla je Mina svojevremeno sa suzama u očima.
 
to je tačno a kontra argument bi bio ali nije ona svojevoljno izabrala nego životne okolnosti trte-mrte ali ipak to je tanak argument jer mnoge žene konkretno kada pričamo o ovom preživljavaju teške okolnosti pa nisu krenule tim putem
ima mnogo siromašnih koji se ne odaju prostituciji. To nije moranje već izbor.
 
Ovo je praistorijska fora interneta. Nemas argument? Napadaj gramatiku i pravopis. Komicno.

Ma, nije to fora interneta, to je onaj problem žena što one ne kapiraju da akcije imaju reakcije i da tvoje misli i dela mogu imati i odgovornosti, posledice.

Očekuju da ćeš baveći se prostitucijom sretati samo finu klijentelu, da će biti samo lova, pokloni, kao da usluge prostitutki ne plaćaju uglavnom problematični tipovi. A onda kad te takav olinja ili se ovako iživljavaju, bude "nije zaslužila niti jedna žena". Nije, naravno da nije niti jedna žena na svetu zaslužila, ali isto tako ne može da ti bude čudno ako ti se ovo desi.

Kao i ono, zalete se za kriminalca, nije im čudno to što se troše samo evri, nije im čudno što im dragi nikad ne ustaje za posao, nego je negde stalno i ima više telefona, ali ih jako iznenadi kad ga u sred dana neko prosvira metkom ili digne bombom, kao one šokirane... Pa, mislim..
 
Ma, nije to fora interneta, to je onaj problem žena što one ne kapiraju da akcije imaju reakcije i da tvoje misli i dela mogu imati i odgovornosti, posledice.

Očekuju da ćeš baveći se prostitucijom sretati samo finu klijentelu, da će biti samo lova, pokloni, kao da usluge prostitutki ne plaćaju uglavnom problematični tipovi. A onda kad te takav olinja ili se ovako iživljavaju, bude "nije zaslužila niti jedna žena". Nije, naravno da nije niti jedna žena na svetu zaslužila, ali isto tako ne može da ti bude čudno ako ti se ovo desi.

Kao i ono, zalete se za kriminalca, nije im čudno to što se troše samo evri, nije im čudno što im dragi nikad ne ustaje za posao, nego je negde stalno i ima više telefona, ali ih jako iznenadi kad ga u sred dana neko prosvira metkom ili digne bombom, kao one šokirane... Pa, mislim..
Taj deo ženskog rasuđivanja oduvek mi je bio misterija.
 
Kažu....mačka je radoznala, a ne kažu žena se pali na nepoznato i kvasi gacice čim je gusto, a onda se hvali kako je život težak i šta je sve prošla....a onda se još poziva na pristojne žene i njihov težak život i dokazuje kako su žene ugrožene, a ne priča da je htela da mazne sir iz mišolovke, iako zna da je mišolovka....Nigde nisam pročitao da nije plaćena po ugovoru, nego da je legija stranaca teška, ali se isplati....ako preživiš....klasična seljačka posla,"ne može biti teško, ako ležiš, a ne kopaš"
Naravno, da je njen život njena stvar, dok ne napiše "muškarac je kriv" a za to se uhvate čuvene šifražetkinje, koje rade 12 sati i pate što nisu izabrale desnu lakšu stazu....a i dobiju pare da skerću pažnju sa nepravde koja se vrši nad ljudima, na svoju mukicu...
 

Back
Top