Kladionica! - Evropsko prvenstvo 2016.

Padoh italija švedska gg na tiketu sa cro-cze gg3+ što je prošlo i esp 1 što će verovatno proći

Odigrao live sada jako na esp daje 2+ što je već došlo tako da sam se malo oporavio.
Videću da li da igram i da turska daje gol za nešto sitnije pošto je 2.9 trenutno kvota i verovatno će rasti :think:
 
a ovde se prebacili dok traje EP, jedva nadjoh. mozda ne bi bilo lose se otvori neki PDF sportska prognoza il tako stogod pa sve na jednom mestu bude

inace i treba izbace ove rvate

Pogledajte prilog 390833

Nema potrebe za posebnim pdf-om jer je slaba posecenost i na samoj temi o kladionici. Ja sam otvorio ovde namerno temu da bi malo povecao pisanje na novom pdf-u a i zanimljivije je kladjenje na reprepzentacije. Barem meni.
 
nadam se da nisi. ja ne znam jel trenerova neka taktika il ovi portugalci nemaju ni jednog normalnog klasicnog napadaca nego moraju roni i nani. al trude se, ako sad iz penala ne legne jbg. 80 minut a ronaldo nije imao nijedan dribling, nije cak ni pokusao

- - - - - - - - - -

e mukica. ovi portugalci imaju vece strucnjake nego mi. on jos nije poslao devetku na teren.
 
jaoooo ronaldo nesrecooo

- - - - - - - - - -

mislim da su 80 posto igrali ispred suparnickog gola
imali penal sa stativom
i imali go iz ofsajda
i glavni glumac svega toga je ronaldo
ali i pored toga mi se svidja,kada su ga prikazali onako zabrinutog i znojavog pred pucanje penala,,,
ne mogu da se ljutim na njega
,,,,,I tako,,,
propade mi 500 din
a moglo je biti 2000
da li da od sada na portugaliju igram sa 1x ,,dupla sansa
jer izgleda da ih sreca nikako nece
 
Tako mu i treba kad tupi za Islandjane. Sta ga boli sto se oni raduju. Da su Isladjna izgubili i sa 1-5 mogu da slave taj jedan gol tri dana ako oce. Nabedjeni zalizanko koji posle silnih proamsaja kaze "Sve je to fudbal". Sto to nije reko posle Islanda? Verujem da je to rekao reda radi, a da je kipteo u sebi sto ce svi da se razocaraju kako je jedan od naplaceniji i izreklamiranijih igraca na svetu izpromasivao se za celu godinu.
 

Back
Top