Кева вс. жена?

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.350
Гледам пар примера у свом окружењу нетрпељивости на релацији снаја-свекрва, па се питам.....да ли би жене биле у вези са мушкарцем који је воли а притом његова мајка жели да га одвоји од вас јер вас не подноси из неког бизарног разлога. Нпр. на чисто биолошкој основи.
 
Нисте схватиле изгледа. Мушкарац упркос томе воли жену коју његова мајка мрзи и хоће да буде у вези са том женом. Да ли би сте И ТАД биле са њим ?
 
Ne mogu da zamislim tu Televisa presentu gde me majka mog dečka/muža mrzi bez razloga, samo eto jer je bolesno vezana za sina.
Ja sam vrlo slična majci mog dečka (auh, ni ovo bogte, ne zvuči baš dobro 😶) i slažemo se odlično (za sad, pu pu da ne ureknem), divna je žena.

Ajde hipotetički da se nađem u situaciji iz početnog posta- ostala bih sa njim sve dok ona ne utiče na njega.
 
shvatila sam, ali ipak ne bih bila...to bi s epretvorilo u stalnu borbu i konstantno stavljanje muskarca u poziciju da bira stranu. eno mu njegova mama, pa neka bude sa njom.
Али пази.....тај човек те воли. Не одобрава поступке своје мајке. А ти га одбациш упркос свему. Не могу да те разумем. Ја нисам у тој позицији јер нисам ожењен нити сам у емотивној вези али ето.....не разумем.
 
Гледам пар примера у свом окружењу нетрпељивости на релацији снаја-свекрва, па се питам.....да ли би жене биле у вези са мушкарцем који је воли а притом његова мајка жели да га одвоји од вас јер вас не подноси из неког бизарног разлога. Нпр. на чисто биолошкој основи.
Bih,...pošto se prvo rotosiljam svekrve ,ofc! 😁
 
Али пази.....тај човек те воли. Не одобрава поступке своје мајке. А ти га одбациш упркос свему. Не могу да те разумем. Ја нисам у тој позицији јер нисам ожењен нити сам у емотивној вези али ето.....не разумем.


sto je bakica rekla, ako zivimo na drugom kontinentu ok, nema problema. ali poenta je to sto ce njega majka uvek da podbada protiv zene. mislim da mnogi muskarci ipak pre biraju majku.
 
Можда је то тако.....али зар прво не треба допустити да ОН искаже став.
Ko njega šta pita? Tako stoje stvari i to je to."Prirodni antagonizam".Niti realno možeš i trebaš očekivati da neko bira "između" njih.Majka je jedna i takva je kakva je,tvoja je. Nju nisi ti birao.Ženu biraš sam, sad...tvoje je hoćeš li izabrati ženu po svojoj ili njenoj volji.To je cela filozofija!
 
Poslednja izmena:

Back
Top