"Karleuša je rekla ne, to nije Goga Sekulić, ova riba je bolja od nje"

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.633
Pevačica Goga Sekulić je u emisiji „Ispovest“ autora i voditelja Nemanje Vasiljevića otvoreno govorila o svom životu i karijeri.
Ona se dotakla i velikih skandala u svojoj karijeri, a definitivno najveći koji je doživela je – naslovna strana Plejboja.

„Ja to nikada neću zaboraviti, ostala sam bez glasa. Ja kada sam to videla, zamislite mene, iscepan džins, patike, punđa na glavi. Zove me jedan drug i kaže ‘Gordana’, a kad mi kažu Gordana ja znam da nešto nije dobro. Ja sam otišla i videla bilbord na Brankovom mostu, riba neka polugola i piše ‘Goga Sekulić gola i opasnija od Cece’, šta je sad ovo? Otišla sam i kupila plejboj, zvala sam prijatelja i kažem mu ‘šta da radim, ubiće me tata’. Išla sam sa roditelji, imala sam veštačenje.“

„Na sudu sam dobila Plejboj, oni su tada izgubili licencu u Srbiji i Crnoj Gori. Tada su mediji pitali Željka Joksimovića da li je to Goga, a on je rekao da nije video, ali misli da se ja nikada tako ne bih slikala. Tada sam se i sa Karleušom zakačila, ona je rekla ‘ne, to nije Goga, ona je bolja riba od nje’, tada je krenuo estradni rat između nas dve.“

izvor nova
Kad je neko dosadan, ja mu kažem - pali, a kad mi se sviđa kažem - dođi ovamo Goga Sekulić o svojim tehnikama zavođenja
 

Back
Top