Како време лети

zx16

Elita
Banovan
Poruka
18.581
Код мене на улици туче снег само тако а ја у топлој соби слушам Клептона и његов легендарни албум Eric Clapton – 461 Ocean Boulevard - (1974)
Прође 48 година како сам га купио, а као да је било јуче?

Front.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Код мене на улици туче снег само тако а ја у топлој соби слушам Клептона и његов легендарни албум Eric Clapton – 461 Ocean Boulevard - (1974)
Прође 48 година како сам га купио, а као да је било јуче?
E, to su bila vremena kad su mladi slušali pravu muziku. a danas kad samo prođem pored nekih kafića dođe mi da odmah pobegnem.
Hvala na postu i temi. :hvala:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ma nema kod nas zabranjenih klipova,samo se treba snaci kako skinuti.Ne mozes svaki da postavis,recimo,na forumu,ali za skidanje da imas sebi,nema problema.Tako i da Eric stoji na pravom mestu.
Ма у опште није реч о скидању клипова нити ме то интересује. Музику не слушам са ЈТ него из моје колекције која је комплетно у HiRes формату.
Скидање са YT није било какав проблем.
Реч је о линковима које сам ја постављао са мог клауда.
 
Ма у опште није реч о скидању клипова нити ме то интересује. Музику не слушам са ЈТ него из моје колекције која је комплетно у HiRes формату.
Скидање са YT није било какав проблем.
Реч је о линковима које сам ја постављао са мог клауда.
Izvinjavam se nisam video linkove.Inace slusam muziku s YT.Nemam vise ni gramofon ni ploce.Nazalost.
 
Izvinjavam se nisam video linkove.Inace slusam muziku s YT.Nemam vise ni gramofon ni ploce.Nazalost.
Немам ни ја, остало у Србији. Имам зато, рекох, око 2 терабајта музике у високој резолуцији. Ништа mp3!
DAC (дигитално аналогни конвертор9 повезан ми је оптиком на рачунар. Квалитет звука, само такав. У опште не жалим за плочама.
 
Немам ни ја, остало у Србији. Имам зато, рекох, око 2 терабајта музике у високој резолуцији. Ништа mp3!
DAC (дигитално аналогни конвертор9 повезан ми је оптиком на рачунар. Квалитет звука, само такав. У опште не жалим за плочама.
Ja zalim za plocama i onim njihovim sitnim krckanjem,ali samo dok ne pocne muzika.
 
Ja zalim za plocama i onim njihovim sitnim krckanjem,ali samo dok ne pocne muzika.
Ја сам се тога одвикао и сада ми чак и смета. Волим када из апсолутне тишине крене звук.
Тек сам сада открио многе детаље на високој резолуцији.
Рецимо, Dire Straits ми је у DSD формату:
дсд.PNG

На плочама нисам могао чути све детаље а имао сам грамофон Dual са Shure V15 pick up-om а касније Ortofon Concord.
 
Ја сам се тога одвикао и сада ми чак и смета. Волим када из апсолутне тишине крене звук.
Тек сам сада открио многе детаље на високој резолуцији.
Рецимо, Dire Straits ми је у DSD формату:
Pogledajte prilog 1299545
На плочама нисам могао чути све детаље а имао сам грамофон Dual са Shure V15 pick up-om а касније Ortofon Concord.
Ja sam sa gramofona mnoge pesme naucio.
 
Za mene je vreme stalo. Nedavno sam napokon nasao "Bad Reputation" LP plocu, zadnji album od Thin Lizzy koji mi je falio na ploci. Jos uvek prvenstveno kupujem ploce ili CD u nedostatku ploce. Inace ZX, odlican izbor za Kleptonov album. Mislim da mu je taj pored "Slowhand", najbolji album koji je ikada izdao. Ja volim njegove bluzeve. Zato mi je "From the Cradle" omiljen album. Ipak, "461", je njegov legendarni RSO album i jos uvek zvuci fantasticno, kao da ga je izdao juce. Ja ga sa istim zarom slusam, eto vec skoro 40 godina.
 

Back
Top