Kakav profil uopste privlaci paznju?

Ovde smo svi zbog zabave, dokolice, razbibrige, a poneko od nas i zbog upoznavanja. Nemamo svi brak, vezu, partnera i logicno je da cemo da trazimo ono sto nam nedostaje. Hm, kao da chujem "Zar se na netu trazi partner?" A zasto da ne .. mesto na kojem cirkulise puno ljudi uvek moze da iznedri i nekog posebnog. Uostalom, 50% domace populacije koristi internet (u brojkama to je pola od 7 miliona ljudi) a ako pogledamo samo Beograd, u kojem ja zivim pa me najvise i interesuje, bar milion ljudi jeste na internetu .. i taj broj se uvecava ...

E sad, ko dolazi, zasto dolazi, da li je dobronameran, zlonameran, preljubnik, pervert, lazov, izgubljen, nepronadjen, itd - to je posebna prica. Uglavnom, radi se o osobama mladje i srednje dobi, jer malo ce nashih vremesnih gradjana, pa jos iz nerazvijenih delova zemlje (a i njih ukljucuje popis stanovnistva), ovde da boravi .. odlicno, idealno, fantasticno .. znaci, ako se posluzimo logikom, ovde dolaze osobe iz urbanih sredina, uglavnom sa nekom skolom, intelektualci i akademski gradjani, a posto sam ja od onih sredovechnih pa mi je to ciljna grupa .. chini se da je izbor bash veliki ..

Medjutim, ako batalimo teoriju i osvrnemo se na realno stanje stvari u virtualnom svetu - primeticemo da ima mnogo polupismenih ljudi, koji ne umeju da sastave dve unakrst, mnogo foliranja, lazi, niskih udaraca, izivljavanja, vredjanja, niskih strasti, animalnih pobuda, manipulacije, itd ..

Ako te ljude vratimo medju onih 50% stanovnistva Srbije koji koriste internet, sa gorkim ukusom mozemo da zakljucimo kako izgleda prosecan stanovnik nase zemlje. Pa neka se on u realu ponasa sasvim drugacije nego u virtualnom svetu, ipak je to ISTI on, njegova dva lica jedne medalje.

Sto ce reci - ovde upoznati nekoga, ili u realnom svetu - dodje na isto :)

Da se vratim na temu :)

Smishljam novu foto sesiju .. :roll:

Vec vidjeno je da grudi ostavljaju prostor za aplauze i pozive na seks ... a to nije namera vlasnice profila.

Bez dekoltea? J b g, mene bi zanimalo chime raspolaze muskarac, i gore i dole ... ne moze osoba da se posmatra parcijalno ..

Da samo postavim fotke i cutim? Ochigledno da muskarcima ne treba filozof (hint: ovaj blog) :D

Al` mene bi neki muski tupan nervirao .. dzaba mu atributi u tom slucaju ...

Evo, dok ovo pisem, kapiram da sam imala i imam savrsen profil ... bolje od ovoga ne moze .... a uspeh NIKAKAV.

J b g, pa ne gadjam u luzere i manijake ... izgubljene i nepronadjene ... ozenjene i u vezi ... shkrbave i gubave ....

A BEZ PARDONA mi se javlja neki krezubi izdanak koji ima 3 minuta shkole ... i on ocekuje sta? Da cu bash njega da upoznam? Da mi je on slamka spasa?

Da li bi krezubi prisao na ulici nekoj doteranoj i lepuskastoj zeni, chisto sumnjam .. a ovde svako nadje za shodno da pridje zenskom profilu ... Isto i ovi yebachi preletachi ... pitam ja njega da li bi na ulici zaustavio zenu i pitao je da li je za sex ... malo sutra ... na ovom netu se zaista gube kriterijumi ...

Ne OBESMISLJAVA li onda ovo svrhu postojanja upoznavanja preko neta?
 

Back
Top