JP Downloader

biloko2009

Početnik
Poruka
22
Jel moze jedno informativno pitanje:
Kako moze JP Downloader da automatski skida filmove sa megauploadera kad je tamo potrebno uneti kod koji je na ekranu u vidu slike da bi se nastavilo ???
Hvala unapred
 
Već dugo koristim rapidshare, ali zanima me megaupload koji sam vrlo malo koristio... Ima li kakav blog/sajt sa megaupload sadržajima po kategorijama (apps, movies) kao što ih ima za rapidshare? (može na pm ako je protiv pravila foruma)
 
Evo JDownloader 0.9.579 (ima i srpski meni) cita megaupload kopcu ,ima kontejner za rar pass, skida sve fajlhostere ,samo treba odcekirati uslove, za prem. usere unosi se nik i pass acconta, pa dobijal full speed kod 6-7 hostera.Treba instalisati Java Runtime 6.0 platformu,(ili je on predlozi za instalaciju),dobijes KIKIN i puno toga Nije kompl. mada tako izgleda .Konfigurisan samo vozi .Free, .Evo lepa verzija:
 
Evo JDownloader 0.9.579 (ima i srpski meni) cita megaupload kopcu ,ima kontejner za rar pass, skida sve fajlhostere ,samo treba odcekirati uslove, za prem. usere unosi se nik i pass acconta, pa dobijal full speed kod 6-7 hostera.Treba instalisati Java Runtime 6.0 platformu,(ili je on predlozi za instalaciju),dobijes KIKIN i puno toga Nije kompl. mada tako izgleda .Konfigurisan samo vozi .Free, .Evo lepa verzija:

Ne znam odakle si dosao, od pocetka recimo verzije 0.3 plus/minus ima serbian language mrzi me da trazim tacno od koje verzije imam
 

Back
Top