Quantcast

JDP

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Mislim da JDP ima mozda najaktuelnije predstave, bar po naslovima i ekipi glumaca, jer nisam sve odgledala. Ali recimo, Bure baruta kao predlog.

bg_girl

Zainteresovan član
Poruka
136
Mletacki trgovac
i ovde je Dragan Micanovic zaista odlican

Hamleta sam gledala.
Osim glume D. Micanovica i V. Brajovica nista drugo ne bih mogla da izdvojim da mi se svidja.
Kako se vama cini?

ofelija

Primećen član
Poruka
638
ko god kaze da je hamlet u jdp-u dobra predstava taj mora da je gluv ili slep ili jednostavno lud!Mladi Hamlet se ponasa kao da je mentalno zaostao a ne lud,Gertruda lici na pip a kralj se ponasa kao narodni poslanik a momenti sa pistoljima su me zaista odusevili :evil: Sve je islo jos nekako dok nisam zacula pesmu Zdravka Colica!!!!! :confused: :confused: :confused: Mletacki trgovac je ok ali Hamlet je cista katastrofa.Sve zarad modernizacije.Pih!!! :evil: :evil: :evil:

Tegularijus

Zainteresovan član
Poruka
197
ofelija:
ko god kaze da je hamlet u jdp-u dobra predstava taj mora da je gluv ili slep ili jednostavno lud!Mladi Hamlet se ponasa kao da je mentalno zaostao a ne lud,Gertruda lici na pip a kralj se ponasa kao narodni poslanik a momenti sa pistoljima su me zaista odusevili :evil: Sve je islo jos nekako dok nisam zacula pesmu Zdravka Colica!!!!! :confused: :confused: :confused: Mletacki trgovac je ok ali Hamlet je cista katastrofa.Sve zarad modernizacije.Pih!!! :evil: :evil: :evil:
Slazem se, samo sto je meni i Mletacki katastrofa iako igra moj omiljeni glumac (Ejdus), jer je Mensur prilicno los.
Uzgred, taj Lecicev govor s pocetka, kad lici na poslanika, je aluzija na Kostunicu... To mi se dopalo.

ofelija

Primećen član
Poruka
638
pa po meni mletacki trgovac ima neke drazi,verovatno zato sto sam prvo gledala pretstavu a onda procitala delo.nesvidja mi se sto se potencira da je sekspir bio gej...ako je neko to primetio....