JARCEVI

Podznak u Jarcu

Muskarci

1.Paolo Maldini
2.Kobi Brajant
3.Hari Mata Hari
4.Tijeri Anri
5.Erdogan
6.Djokovic
7.Emanuel Makron
8.Dastin Hofman
9.Carls Bronson
10.Pako De Lusija
11.Russel Brand
12.Zac Efron
13.Kristijano Ronaldo
14.Ricard Gere
15.Paul Newman
16.Malcom X
17.Sarl Aznavur
18.Mao Ze Dong
19.Staljin
20.Murinjo
21.Cak Noris
22.Damiano David
23.Clark Gable
24.Antoine Griezman
25.Eros Ramazzotti
26.Makijaveli
27.Tom Jones
28.James Joyce
29.Kopola
30.Erwin Rommel
31.Larry King
32.Kyriee Irving
33.Edgar Huver
34.Roden
35.Roberto Benjini
36.Rocky Marciano
37.Ian Thorpe
38.Leslie Nielsen
39.Olivier Giroud
40.Lorenzo Medici
41.Emanuel Petit
42.David Trezege
43.Anthony Delon
44.David Cook
45.Leopold II
46.Dino Zof
47.Cang Kai Sek
48.Redzi Miler
49.Enrico Caruzo
50.Juan Peron
51.Dick Cavett
52.Paolo Rossi
53.El Chapo
54.Damiano Damiani
55.Giulio Andreotti
56.Kolin Farel
57.Evo Morales
58.Cadel Evans
59.Peter Smajhel
60.Manuel Noriega
61.Dembele
62.Roberto Saviano
63.Nikola Kapelper
64.Michel Gigou
65.Jean Michel Aulas
 
Podznak u Jarcu (najmladolikije zene)

Zene

1.Naomi Kembel
2.Kate Moss
3.Fransoa Hardi
4.Alessandra Ambrosio
5 Giselle Bundschen
6.Katrin Denev
7.Ana Ivanovic
8.Sofia Loren
9.Bilja Krstic
10.Jane Fonda
11.Aishvara Rai
12.Gwen Stefani
13.Meg Rajan
14.Marija Kiri
15.Simone Signoret
16.Susan Sarandon
17.Silvi Vartan
18.Megan Fox
19.Joane Woodward
20.Rebeca Romjin
21.Rashida Jones
22.Gloria Gaynor
23.Shirley Bassey
24.Tara Reid
25.Maite Peronni
26.Nathalie Delon
27.Eva la Rue
28.Ofra Haza
29.Bilal Hasani
30.Monica Vitti
31.Monica Belluci
 
Poslednja izmena:
Podznak u Jarcu (najmladolikije zene)

Zene

1.Naomi Kembel
2.Kate Moss
3.Fransoa Hardi
4.Alessandra Ambrosio
5 Giselle Bundschen
6.Katrin Denev
7.Ana Ivanovic
8.Sofia Loren
9.Bilja Krstic
10.Jane Fonda
11.Aishvara Rai
12.Gwen Stefani
13.Meg Rajan
14.Marija Kiri
15.Simone Signoret
16.Susan Sarandon
17.Silvi Vartan
18.Megan Fox
19.Joane Woodward
20.Rebeca Romjin
21.Rashida Jones
22.Gloria Gaynor
23.Shirley Bassey
24.Tara Reid
25.Maite Peronni
26.Nathalie Delon
27.Eva la Rue
28.Ofra Haza
29.Bilal Hasani
30.Monica Vitti
31.Monica Belluci
Kaži mi što je bitan podznak? On je bitniji u drugom delu života?

I zašto misliš da mladolikost ima veze sa jarcem? Šta je sa jarčevima u znaku? 😊
 
Kaži mi što je bitan podznak? On je bitniji u drugom delu života?

I zašto misliš da mladolikost ima veze sa jarcem? Šta je sa jarčevima u znaku? 😊

Pa samo npr nevezano za Astrologiju,vidi koje su glumice uvijek bile primjer mladolikosti.

Francuska - Niko ne kaze da je Brizit Bardo nije bila najljepsa glumica francuska,al u starosti je izgledala kao svakoj starica godine stizu mnoge zene kao i muskarce i to je ok.Al ako pogledas koja je njihova glumica uvijek izgledala mladoliko pa Katrin Denev sa Jarcem u podznaka


Ex Yu- Uzmi ko je mladolik od ovih poznatih likova Nikola Kojo ili Sergej Trifunovic nisu sigurno nego npr jedan Hari Mata Hari koji je podznak u Jarcu.Jelena Rozga ona je npr podznak u Skorpiji ali ima Saturn u 1 kuci sto opet joj daje simboliku Jarca.Djokovic ne kazem sada da je primjer ljepote ili da je ljepsi od Federera npr itd al je mladolik vitalan,ovdje pricam o mladolikosti


Italija - Pa koja glumica vazi za mladoliku Monika Beluci i Sofija Loren a obije su u podznaku Jarac, samo sto Monika i nije bas klasicni Saturnovac zbog jake Venere pa je onako raskosna i zbog Mjeseca barokna dok Loren je klasicni Saturn 1 kroz 1

Amerika pa ukucaj samo Jane Fonda pa vidi kako zena izgleda koja je zagazila duboko u starost 70 plus godina znaci lice kao da ima 30 brutalno mladolika.Sinonim za mladolikost medju americkim glumicama je ona

Fudbaleri- Maldini ,Ronaldo uvijek vitalni mladoliki itd
 
I zašto misliš da mladolikost ima veze sa jarcem? Šta je sa jarčevima u znaku? 😊
Zato što su gospodari vremena (Saturn).
Izgledaju s godinama vitalnije i mlađe. Za razliku od drugih,..."bolje starimo". Jarčevi su retki znak kojima starost donosi boljitak u životu. U mladosti vode težak i turbulentan život. Ali,...i to je karma, u vidu nagrade za teskobu u ranijem dobu ( jer ona svakome sledi pre ili kasnije u životu).
Bolje pre, nego kasnije.😁
P.S. Videla sam neke tvoje fotografije na forumu. Kao majka dvoje poodrasle dece, izgledaš odlično!
 
Zato što su gospodari vremena (Saturn).
Izgledaju s godinama vitalnije i mlađe. Za razliku od drugih,..."bolje starimo". Jarčevi su retki znak kojima starost donosi boljitak u životu. U mladosti vode težak i turbulentan život. Ali,...i to je karma, u vidu nagrade za teskobu u ranijem dobu ( jer ona svakome sledi pre ili kasnije u životu).
Bolje pre, nego kasnije.😁
P.S. Videla sam neke tvoje fotografije na forumu. Kao majka dvoje poodrasle dece, izgledaš odlično!
Ooo, nevezano od astrologije, ja sam imala težak život u mladosti. Sada mi je bolje nego ikada. Ne mogu reći da sam ikada bila zadovoljnija u životu, iako su godine tu.
 
Kontradiktorna kombinacija jako
ma nije, Jarac daje ozbiljnost, tiha voda breg roni, praktičnost itd, uvek je prvo usmerenje ka zarađivanju, poslu, i netrpeljivost ka gubljenju vremena i trivijalnim stvarima. A od vodolije sklonost avanturama, duhovnosti, slobodi, originalnost. Čitala sam o ovoj kombinaciji i tek kada sam podznak uzela u obzir došlo je do nekog preklapanja. Jer sam uvek imala nešto što nije Jarac, a to se upravo podznakom može opisati (recimo nisam ni malo tradicionalna). Ja sam nadalje fascinirana time, kao neko ko je iz nauke, ne mogu da objasnim otkud toliko podudaranja. Saturn volim od detinjstva, volim mračne stvari takođe. A opet volim duhovne stvari, sklonost astrofizici, prostoru, vazduhu, čak se i bavim analizom molekula u vazduhu. i tako.. šteta je što ne živimo duže, šta sve ima da se razmatra, analizira i uživa u duhovnim stvarima !
 
ma nije, Jarac daje ozbiljnost, tiha voda breg roni, praktičnost itd, uvek je prvo usmerenje ka zarađivanju, poslu, i netrpeljivost ka gubljenju vremena i trivijalnim stvarima. A od vodolije sklonost avanturama, duhovnosti, slobodi, originalnost. Čitala sam o ovoj kombinaciji i tek kada sam podznak uzela u obzir došlo je do nekog preklapanja. Jer sam uvek imala nešto što nije Jarac, a to se upravo podznakom može opisati (recimo nisam ni malo tradicionalna). Ja sam nadalje fascinirana time, kao neko ko je iz nauke, ne mogu da objasnim otkud toliko podudaranja. Saturn volim od detinjstva, volim mračne stvari takođe. A opet volim duhovne stvari, sklonost astrofizici, prostoru, vazduhu, čak se i bavim analizom molekula u vazduhu. i tako.. šteta je što ne živimo duže, šta sve ima da se razmatra, analizira i uživa u duhovnim stvarima !

Pa na raskrnici si zbog takve kombinacije,veca bi ti steta mnogo vise bila da imas Sunce u Vodoliji (u padu) i Jarca u podznaku


Ovako imas na podznaku muski znak Vodolije u 1 kuci kojom prirodno vlada muska planeta Mars.Zato je princip 1 kuce aktivan
 
Jarac je epitom onoga sto kazemo biti kul,a mnogi ljudi mijesaju pojmove biti opsuten i lagan i biti kul


Pjesma koja njih moze da opise je one and only,al ne u smislu ega nego kroz sta su sve spremni da prodju do vrha a da ne izgube sebe
 
Definicija Jarca u pjesmi bi bila iz pjesme one and only...

High hopes and aspiration and years above my station,but through all these time i tried to walk with dignity and pride


Im an the one and only,nobody i rather be...



Na engleskom u opisu Jarca se koristi jedna rijec a to je The Achiever
 

Back
Top