Jakna 59ers San Francisco

DarkMoon

Buduća legenda
Poruka
38.211
Imam jednu jaknu staru oko 30 godina, ima logo 59ers San Francisco, jel neko zna o cemu se radi, da li je to neki lokalni klub u Americi posto na internetu nema nekih informacija?
Temu sam otvorio na sportu zato sto ljudi ovde imaju veca saznanja vezano za sport nego da sam otvarao recimo na Svastari ili Muskarcima.
 
Prvi put cujem, a tesko da ces u Srbiji naci nekog boljeg NFL poznavaoca od mene. Nije li neka kineska falsh??
Jakna je iz Francuske i dobro je ocuvana i materijal je kvalietan, ja mislim da je to ipak neki lokalni klub jer sam pre nekih 10 tak godina pronasao neku informaciju ali me opet cudi sto sad nema na internetu, pa sam zbog toga postavio temu ovde.
 
Moguce, nikad se ne zna. Inace, NFL timovi nemaju neke omladinske sekcije ili druge timove, to postoji samo u bejbolu, gde MLB timovi imaju svoje fransize u tom sistemu minor liga. I ova G leauge u kosarci je nesto slicno sa NBAom, ali za NFL nemaju taj pandan. Imaju neke poluprofesionalne lige na lokalnom nivou koji nemaju veze sa NFL-om, mozda je postojao neki tim koji se tako zvao.
 
Moguce, nikad se ne zna. Inace, NFL timovi nemaju neke omladinske sekcije ili druge timove, to postoji samo u bejbolu, gde MLB timovi imaju svoje fransize u tom sistemu minor liga. I ova G leauge u kosarci je nesto slicno sa NBAom, ali za NFL nemaju taj pandan. Imaju neke poluprofesionalne lige na lokalnom nivou koji nemaju veze sa NFL-om, mozda je postojao neki tim koji se tako zvao.
e da moguce da je za bejzbol....u pravu si.
 
To je roster za SF Giantse iz 59e koliko vidi. Koliko ja znam bejzbol, mada sam zaboravio dosta, oni su igrali u Njujorku, kasnije se prebacili u SF, zato i danas kada igraju Giantsi u NFLu, ovi matoriji iskusniji komentatori naglasavaju New York FOOTBAL Giants, jer su postojali Dzajantsi u bejzbolu tamo.
 
To je roster za SF Giantse iz 59e koliko vidi. Koliko ja znam bejzbol, mada sam zaboravio dosta, oni su igrali u Njujorku, kasnije se prebacili u SF, zato i danas kada igraju Giantsi u NFLu, ovi matoriji iskusniji komentatori naglasavaju New York FOOTBAL Giants, jer su postojali Dzajantsi u bejzbolu tamo.
Imam New York Giants original jaknu sto profesionalci nose i ona mi tamo stoji, slabo je i nosim.
 

Back
Top