Jačanje volje!

batka_mija:
da vas pitam nesto, ali iskreno? jel vama ikad dosadi da kenjate toliko? mislim, svi se kao nesto razumete u sve probleme, svi kao znate sve o svemu i ta sranjca... i sve ove glupe teme koje postavljate... i sve ove glupe postove koje pisete... mislim, da li je stvarno fora kenjati sto vise ovde na forumu? pazi temu: 'jacanje volje'... koje su to gluposti... koliko se stvarno trudite da poboljsate svoj zivot umesto da pisete ovde kojekakve gluposti? koliko vas stvarno izadje i proba da uradi nesto? ja sam primoran da citam ovo i mogu da vam kazem da ste stvarno dosadni!!!

Gledaj, verovatno si u pravu, filozofiranje u odredjenim trenutcima ume da izazove dosadu, da bude nezanimljivo, pogotovu na ovakvim mestima.. ali trebao si da budes malkice mudriji i da se lepse izrazis povodom svog stava prema tako necemu.. ovako, niko te nece uzeti za ozbiljno i nista neces uraditi, samo ce te neko iskritikovati i nece zaista pokusati da razmisli o tvojoj primedbi..
Imaj na umu cinjenicu da je ovo jedna vrsta razonode, i nemoj previse da shvatas ozbiljno sve ovo, iako ponekad teme umeju da budu takve..
Malkice pozitivnosti nece skoditi :D
see u
8)
 
Mislim da je to stvar navike,da budes istrajan al bukvalno u svemu,to je dug put al mislim da se isplati i naravno bitno je misliti pozitivno i kad je u zivotu tesko(sto je tek zajebano) Probaj i nek ti je srecno
 

Back
Top