Izvršitelji zaplenili kuću Miće Megatrenda

dlugomir

stari roker
Moderator
Poruka
209.052
Privatni univerzitet Megatrend su pohađale mnoge srpske viđenije face počevši od bivšeg nam predsednika, što bi trebalo da znači da se tu uzima dobra lova. No, nije zlato sve što sija:

Izvršitelji su danas zaplenili kuću na Senjaku na ime biznismena Miće Jovanovića poznatijeg kao Mića Megatrend.

"Završili su sve. Ušli su u kuću, to je trošna kuća od 150 kvadrata. Ova kuća, ja je zovem Mrkina jer je svojevremeno Milutin tu živeo, od 15. aprila 2009. godine je u vlasništvu Evroazijiskog centra za strateški menadžment, uzeli su tuđu imovinu na mene kao dužnika prema bivšoj ženi. Zaplenili su šupu bukvalno, ali je ponižavajuće, treba meni da uzmu a ne novom vlasniku. Jedini problem je što je ta kuća na mojoj parceli i šta god da hoće da rade ne mogu bez moje dozvole. Napravili su mi sada problem i sa vlasnikom te kuće, kojoj je ona prodata", kazao je Jovanović.

"Podneo sam krivičnu prijavu protiv izvršitelja, ali i moje bivše supruge Milice Đorđević jer su oteli nešto što nije moje. Neće se ovako završiti jer nije po zakonu. Kućerak je prodat, plaćen je porez, ali greškom katastra nije uknjiženo. Žao mi je, jer tu kuću i dalje zovem Mrkina kuća, tu smo, dok je on živeo, provodili divne dane. Sada su moja bivša žena, njen advokat i izvršitelj napali drugu kuću u Braće Jugovića, koju sam prodao jednom bračnom paru, lekarima, još 2005. godine. Sada mi traže i to. Meni ostaje samo vapaj državi da mi pomogne", zaključio je on.

Dodao je da je podneo tužbu protiv bivše supruge i izvršitelja.
https://www.021.rs/story/Info/Srbija/372487/Izvrsitelji-zaplenili-kucu-Mice-Megatrenda.html

Ja samo znam da su do sada Izvršitelji uglavnom otimali sirotinji raji. Šta je sad ovo, otkud ovakva promena? Kako sirotom Mići niko od bivših studenata da pomogne?

Mica_Megatrend_yt_ps_Jutarnji_program_TV_Happy.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Privatni univerzitet Megatrend su pohađale mnoge srpske viđenije face počevši od bivšeg nam predsednika, što bi trebalo da znači da se tu uzima dobra lova. No, nije zlato sve što sija:
Chika dlugomire, ti kao po obicaju siris lazne informacije iliti dezinformacije - bivsi preCednik nije zavrsio Megableju zavrsio je neki fakultet za menadzment u gradu u kojem si ti dodjos, tazbina mi je pokazala tu zgradu u Kamenici. Znaci, jedno veliko ime manje u alumniju Megableje. A za tebe jedan dodatni poen u sirenju dezinformacija i rovarenju protiv Srbije dodjosu.
 
Chika dlugomire, ti kao po obicaju siris lazne informacije iliti dezinformacije - bivsi preCednik nije zavrsio Megableju zavrsio je neki fakultet za menadzment u gradu u kojem si ti dodjos, tazbina mi je pokazala tu zgradu u Kamenici. Znaci, jedno veliko ime manje u alumniju Megableje. A za tebe jedan dodatni poen u sirenju dezinformacija i rovarenju protiv Srbije dodjosu.
Nije u Kamenici nego u Karlovcima. Mislio sam da je i on Megatrendaš, ali eto nije, izvinjavam se. Mada ga ni na tom drugom privatnom faksu niko nije video, tako da mu dođe na isto.
Zašto je to ''rovarenje protiv Srbije''?
 
Ma nije, pošto su izvršitelji vaš prljavi veš ostavljen da rovari....znači najgori od najgori su vam izvršitelji ni advokati vam nisu kao ta antisrpska gamad....bukvalno kriminalci, ali pošto mića ima para sad će neki da predju u advokate i to besplatno...ako se ne promeni zakon i kriminalac više ne može da radi u pravosudju....ni kao advokat ni kao pravnik....recimo mogli bi da nose papire za registraciju....
 
Da, bilo bi zanimljivo znati koga je uzeo za advokata.


Pa može Jovanu Jeremić koja je tako ponosna na svoju diplomu državnog Pravnog fakuleta.

HVALI SE DIPLOMOM NAJBOLJEG STUDENTA, A SAD JE OBJAVLJEN PRAVI PROSEK Jovana Jeremić je ovako završila osnovne i master studije

Žalosno je što se nesrećni egomanijaci bave Megatrendom kao nekakvom opsesivnom temom pored toliko trulih stvari u ovoj državi. Pa tako lider Dveri lupi da su simboli naše propasti Pink i Megatrend. Svakojakih privatnih fakulteta ima u svetu (samo u Americi na hiljade) i niko se ne bavi s njima. Možda se čak i svesno poturaju takve idiotske teme da se ne bi pisalo o važnijim, recimo partijskoj državi bez obzira ko je na vlasti ili bujanju NVO mafije. Najveći uništitelji ove države su oni koji su diplomirali na državnim ekonomskim i pravnim fakultetima. Bogami, i najveće afere u vezi lažiranih diploma su vezane za državne pravne fakultete.
 
Poslednja izmena:
Nije u Kamenici nego u Karlovcima. Mislio sam da je i on Megatrendaš, ali eto nije, izvinjavam se. Mada ga ni na tom drugom privatnom faksu niko nije video, tako da mu dođe na isto.
Zašto je to ''rovarenje protiv Srbije''?
Zato sto prenosis informacije sa autonomaskog 021.rs, smeca od medija koje finansiraju oni koji zele u najmanju ruku autonomiju ako vec ne mogu da isteraju nezavisnost teritorija Srbije severno od Dunava i Save. Ceo njihov rad, svi tekstovi su uglavnom okrenuti tome i ka pisanju o zlocinackom Beogradu, uglavnom na dezinformacijama i konstrukcijama koje podsticu to raspolozenje. Smece.
 
Pa može Jovanu Jeremić koja je tako ponosna na svoju diplomu državnog Pravnog fakuleta.

HVALI SE DIPLOMOM NAJBOLJEG STUDENTA, A SAD JE OBJAVLJEN PRAVI PROSEK Jovana Jeremić je ovako završila osnovne i master studije

Žalosno je što se nesrećni egomanijaci bave Megatrendom kao nekakvom opsesivnom temom pored toliko trulih stvari u ovoj državi. Pa tako lider Dveri lupi da su simboli naše propasti Pink i Megatrend. Svakojakih privatnih fakulteta ima u svetu (samo u Americi na hiljade) i niko se ne bavi s njima. Možda se čak i svesno poturaju takve idiotske teme da se ne bi pisalo o važnijim, recimo partijskoj državi bez obzira ko je na vlasti ili bujanju NVO mafije. Najveći uništitelji ove države su oni koji su diplomirali na državnim ekonomskim i pravnim fakultetima. Bogami, i najveće afere u vezi lažiranih diploma su vezane za državne pravne fakultete.
Svojevremeno (jos u 90-tim godinama proslog veka) ja imao devojku koaj je studirala na Pravima u BGD. Imala prosek oko 9.50 a diplomirala u roku sa bankom pa u svecanoj sali na faxu pravili prijem i dodelu diploma za sve studente sa prosekom studija preko 9-ke. Ja ponosan na devojku, obukao odelo i na tu svecanost krenuo sa njom. A kad tamo hiljadu ljudi najmanje, ne moze se uci u salu, ona se nekako probila jer treba da izadje na podijun da od dekana dobije diplomu. I oduzi se ta svecana dodela diploma super studentima, naime (secam se dobro) bilo je preko 120 studenata u generaciji sa prosekom 9,50. Ja zapanjen, mislio sam da ce ih biti 10-15 maksimalno, jer poredih sa mojim faxom,. nas ukupno na konstruktivnom odseku Gradjevine oko 100 u celoj generaciji a prosek preko 9 imadose samo troje u generaciji (jedna od njih cerka cuvenog profesora sa masinca pa jok "navukli" prosek da ostane u porodicnoj tradiciji).

Slicna situacija bila i na Ekonomiji i Medicini, vise od 100 studenata u generaciji prosek preko 9.
A kakva situacija je danas? Zavladala jos veca inflacija ocena?
 
Zato sto prenosis informacije sa autonomaskog 021.rs, smeca od medija koje finansiraju oni koji zele u najmanju ruku autonomiju ako vec ne mogu da isteraju nezavisnost teritorija Srbije severno od Dunava i Save. Ceo njihov rad, svi tekstovi su uglavnom okrenuti tome i ka pisanju o zlocinackom Beogradu, uglavnom na dezinformacijama i konstrukcijama koje podsticu to raspolozenje. Smece.
Ali u stvari ti nemaš pojma ko njih finansira, a teško ćeš naći i to o ''zločinačkom'' Beogradu. Sve to naravno nema veze ni sa ovom temom nego jedino sa tim da si ti opterećen nekim stvarima, a ja neću ulaziti u to kako i zašto. Tvoj problem.

Zato sto kopy/pastujes informacije sa 021.rs, autonomaskog smeca.
To što ga ti ne voliš je tvoj problem, ali ovo čime se bavi ova tema s navodnim ''autonomaštvom'' nema nikakve veze.
 
Poslednja izmena:
Ali u stvari ti nemaš pojma ko njih finansira, a teško ćeš naći i to o ''zločinačkom'' Beogradu. Sve to naravno nema veze ni sa ovom temom nego jedino sa tim da si ti opterećen nekim stvarima, a ja neću ulaziti u to kako i zašto. Tvoj problem.
Fondovi EU.
A "zlocinacki Beograd" se non-stop spominje u konetekstu kako pljacka Novi Sad i Vojvodinu, svakog dana ima nesto takvo na njihovom portalu, svakodnevno se dopustaju samo komentari u skladu sa tom "itsinom" a sve ostalo brise. Totalno jednoumlje autonomaskih g.o.v.a.n.a. Naravno da ima veze sa temom jer si prekopirao tekst tih novosadskih levaka koji nije istinit. Istina je da Toma Diploma nije zavrsio Megableju nego jos gore novosadsko smece od "fakulteta". Znaci, "novinari" sa tog portala nisu ni toliko u stanju da "otkriju".

PS.
Prestani da editujes tekstove, ne moze covek da zna sta si napisao jer vec posle 5 minuta nesto drugo stoji.
 
To nigde tako kako kažeš nije pomenuto, a svejedno i nema veze sa ovom temom.
Samo tvoja mržnja na koju naravno imaš pravo, samo da ti kažem da to nije baš zdravo. Utiče na mnoge stvari, a čuo sam da su tamo kod tebe lekari mnogo skuplji nego ovde.
Vest o kojoj jeste tema imaš na više sajtova tako da zaista ne razumem šta ti nije jasno.
Meni je portal 021 najbliži zato što je najkompletniji od onih koji imaju vesti i iz Novog Sada, kao i cele Srbije i sveta. Tebi ne mora da se sviđa, šta da ti radim. Samo nemoj da izmišljaš.
 

Back
Top