Izvinite

Baby Yoda

Veoma poznat
Poruka
13.663
Naravno. Eksperiment sa cvećem i pristupom kako je tretiran potvrdio je da se utiče na njegov razvoj. Ako biljka može, naravno da može i pas. Da je pas samo obična životinja koja želi da je nahranimo, ona bi čekala hranu i to je to. Ali pogledajmo kako psi mašu repom od sreće, kako skaču, bukvalno jure ka nama od radosti.

Kada sam imao psa, čim je nanjušio da dolazim odmah počinje da laje. Ne mora ni da me pogleda.

Nairobi

Početnik
Poruka
43
Ali pogledajmo kako psi mašu repom od sreće, kako skaču, bukvalno jure ka nama od radosti.
Доћиће неко сад и да каже како они машу репом само због хране али то је зато што има људи који су срећни једино кад узимају храну па мисле да тако и пси. :mrgreen:
Али уствари си наравно у праву. :ok:

Baad_Boy

Veoma poznat
Poruka
10.244
Negde sam procitao da oni vlasnika gledaju kao vrhovnog psa. A majmuni znaju da nismo ista vrsta. A ako se pogledaju snimci na yt kada pas onjusi pridoslicu, vlasnika koji je bio odsutan zbog vojnih obaveza ili nznm pas padne u trans skakanja i agresivnog umiljavanja toliko to izgleda nabijeno emocijom da ne znam da li znaju da ih volimo ali oni imaju emociju prema nama.

gost 386492

Poznat
Poruka
8.209
Доћиће неко сад и да каже како они машу репом само због хране али то је зато што има људи који су срећни једино кад узимају храну па мисле да тако и пси. :mrgreen:
Али уствари си наравно у праву. :ok:
Nisi bas u pravu kad osete da drzis neko meso ima da skacu pred tobom ako mrdnes malo ruku pratice te pogledom u tim situacijama su maksimalno koncentrisani a kad nema nista da se jede nece bas da odreaguju na svaki trzaj niti ce toliko da te prate mogu da legnu pored tebe da ih mazis ali to je mnogo manja reakcija

Enina

Elita
Poruka
19.655
Nisi bas u pravu kad osete da drzis neko meso ima da skacu pred tobom ako mrdnes malo ruku pratice te pogledom u tim situacijama su maksimalno koncentrisani a kad nema nista da se jede nece bas da odreaguju na svaki trzaj niti ce toliko da te prate mogu da legnu pored tebe da ih mazis ali to je mnogo manja reakcija
Ali su bar zahvalni za sve

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.