Izlasci

Zanima me da li znate neko mesto neki pab/bar gde izlaze normalni momci. Gde najcesce izlazite? I da li vam je bitno kakvi ljudi tamo izlaze. Desilo mi se da sam sa drugaricama slucajno naletela na jedan manji pab/bar i sele smo tu da popijemo pice kad ono unutra sve muskarci kad smo usle svi bulje u nas kao da nikad nisu zensko videli, ipak mi je neprijatno kad izadjem na neko mesto a tamo sve muskarci ne osecam se bezbedno, a vi? Takodje sta mislite o avanturama na jedno vece, kad sam vec na ovom forumu
Ovo razumem, ni ja se ne osećam prijatno kad negde uđem, a ono sve muškarci i bulje u mene kao da sam ušao u njihovu dnevnu sobu, a ne u ugostiteljski objekat. Ovo pitanje za tkzv normalne momke ne razumem, ima ih svuda, koliko hoćeš, u izobilju, bukvalno na svakom mestu. Prilično sam ubeđen da svaka žena koja kaže da nema normalnih momaka, zapravo za normalne momke nije ni zainteresovana.
 
Ovo razumem, ni ja se ne osećam prijatno kad negde uđem, a ono sve muškarci i bulje u mene kao da sam ušao u njihovu dnevnu sobu, a ne u ugostiteljski objekat. Ovo pitanje za tkzv normalne momke ne razumem, ima ih svuda, koliko hoćeš, u izobilju, bukvalno na svakom mestu. Prilično sam ubeđen da svaka žena koja kaže da nema normalnih momaka, zapravo za normalne momke nije ni zainteresovana.
To je to.
Najveći broj njih nije ni zainteresovan za normalne muškarce.
 

Back
Top