Irfane, srećan ti 72. rođendan!

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.095
Juče uveče, posle predstave se okupilo stotinak ljudi, kolega, prijatelja Irfana Mensura
u glumačkom salonu Jugoslovenskog dramskog pozorišta na proslavi njegovog rođendana...

Screenshot_110.png


Screenshot_95.png


I dok su odzvanjale reči slavljeničke pesme "živeo, živeo i srećan nam biiiiiooooo", Irfan je
stajao i srećno se smejao... prolomio se i rođendanski aplauz, a taj momenat je zabeležio
kamerom njegov sin Pavle, koji je krenuo očevim stopama...

Screenshot_96.png


Bučno i veselo je bilo, generacija Irfanova je bila prisutna, veselilo se uz kanapee i razna
pića... i tortom na kraju...

Prelepa Branka Petrić se raspričala, evocirala uspomene, tu su bili i Mima Karadžić,
Toni Laurenčić, supruga Žarka Lauševića, Anita, i njena sestra Benita...

Irfan nije skidao osmeh sa lica, osim kada smo spomenuli Žarka Lauševića...

Oni su godinama unazad zajedno slavili rođendan, ali sada je istuacija drugačija...

" Imao sam tu sreću da sam možda poslednjih deset rođendana proslavio sa Žarkom,
mojim dobrim drugom, jer smo rođeni istog dana na Bogojavljenje.

Nažalost, ove godine on tu neće biti, ali su ovde svi ljudi koji su se okupljali kada je on
bio živ i zajedno se prisećamo Žarka...
On je sa nama u mislima, a sigurno je da nas on gleda odozgo.
Takav je on -
rekao je Irfan...

Screenshot_111.png


Rođendanska žurka je trajala do ranih jutarnjih sati...

Srećan ti rođendan, dragi Irfane!

:rodjendan: :vatromet::vzagrljaj::heart2::heart2::heart2:
 
Poslednja izmena:
Na mene deluješ kao pravedan, čovečan, smiren i dobronameran forumaš...
I baš zato volim da si prisutan...
Da ne kažem zato što voliš pozorište, hahahah
:cmok2:
Na dobro,volim da vratim dobrim i drago mi je da ima takvih osoba kao ti.Ima ih jos da ne nabrajam,ali mozda me nisi nekada pratila na pdf "Politika" i o Koroni.Mogu da budem,ne bas sladak.Inace ti imas veoma dobre teme i volim da te pratim,jer nema nerviranja i napetosti.Milina bozija.Doduse ne bi ni mogao svako da vodi ovakvu temu,kao ti i stvarno mi je drago,kada otvoris nesto,sto podseca na dobrotu u dobre stare dane.
 

Back
Top