IDEA-golgota kupovine....

Poslednji put kada sam kupovala tamo ceo zadnji deo u kome se nalaze sirevi,meso,riba i ostalo je SMRDEOOOOOOOOOOO na pokvareno meso.Ne umisljam.Dakle zgadio mi se zivot i od tada iako mi je Idea bas blizu kuce i cesto sam kupovala tamo,vise ne idem.Jok...a sto se redova tice,nemam pojma i nisu neki,i nije neko cekanje ali zato da,redovno bar tri kase prazne zvrje..
0efef21ef8b5f67153a685a6979485f9.gif
 
tacno...nije bitno kako izgleda...ali je jako bitno da ne smrdi na znojčinu
danas je jedna mlada,prilično punačka toliko smrdela k'o fuga.užas.ceo maksi u beogradskoj ulici je smrdeo na znoj od nje.sramota.nepristojno.ružno.

grebo ahahaha
pa ti sledeci put s stipaljkom na nosu
i ne kukaj meni ja sam 27 minuta bila u redu u subotu. merila sam. slosilo mi se i popila sam sok dok sam stajala. i pola l vode koju sam ponela od kuce. i pukla mi kesa. i imalo je 1000 stepeni. njima je ok u uniformicama, mozes da zamislis u jakni. nikad vise u rodu vikendom. nikad
 
A jeste računali da li je zaista jeftinije ići u Rodić vikendom sa tih 10% popusta? :think:
Pitam jer nisam nikad bila pošto znam da su dosta skuplji od ostalih pa računam da sa tim popustom imaju otprilike cene kao i ostali, čak i više ako se ne varam.
E sad, to je sve samo nagađanje jer kažem nisam nikad zaista otišla da pazarim...
 
Ma ja tamo idem jer mi je preko puta
Ne znam stvarno sta mozes da ustedis tolko
Ne kupujem namirnice za 10000 pa da ih drzim u kuci
Oni koji rade to, mozda i ustede
Nemam pojma, nikad nisam ni poredila cene, jer mi je to najblize, pa tu idem
Al vikendom su UZAS
 
A jeste računali da li je zaista jeftinije ići u Rodić vikendom sa tih 10% popusta? :think:
Pitam jer nisam nikad bila pošto znam da su dosta skuplji od ostalih pa računam da sa tim popustom imaju otprilike cene kao i ostali, čak i više ako se ne varam.
E sad, to je sve samo nagađanje jer kažem nisam nikad zaista otišla da pazarim...

ja mogu da potvrdim da su cene u tempu nize nego na drugim mestima a pritom vikendima imaju popust 10% (nisam siguran da li bas svakog vikenda).
sad, da li se isplati potrositi pola dana stavljajuci namirnice u korpu i cekajuci u redu dok ne osedis - pitanje je.
 

Back
Top