Хрват кренуо са 5 бомби да убије пахора

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=140522
Нисам изненађен а ви?

Али замислите да је био србин. Па то би сад брујали данима медији на тако вољеном еуропеЈцима западу. Тадић би се одмах извинуо, б92 и остале антисрпске медије, нво и такозване демократске партије би одмах кукумавчили и јели г-вна о србима.

luđaka ima kako na Vrpću u Zagrebu tako i u Lazi u Beogradu....to je u biti sve što bih rekao na ovu temu:idea:

plus onu Mesićevu antologijsku:" Nek institucije obavljaju svoj posao":cool:

bolesnih i/ili budala ima svugde...važno je da je sprećen na vremedobrom koordinacijom svih službi kako slovenačkih tako i hrvatskih:ok:



:bye:
 
Poslednja izmena:
Ljubo ne jedi brabonjke kad moram tako da ti kazem...Ni Radovan Karadzic ni Ratko Mladic nisu bili teroristi i ti to znas,stvarno nema razloga da se pravis lud (ako se pravis) i opet spamujes temu! i jos nesto...da li si ikada procitao da sam ja recimo za Gotovinu i Tudjmana (bez obzira na ono sto mislim o njima) napisao da su bili teroristi ???

Ja nisam tebi ni replicirao.
Osim toga pažljivije pročitaj, pa ćeš vidjeti da ne piše osobno ime ili prezime, nego piše "razni mladići, karadžići,..."
Jel Ratko Mladić odgovoran za ono što se dogodilo u Srebrenici?
Jel i Radovan Karadžić isto tako odgovoran za to?
Bez obzira na brojke i na povod.
 
Zasto kamo srece? Sta je tebi skrivio neki levi slovenacki politicar?

pa nije levi ,tj ne pripada levici kad smo vec kod toga.
a skrivio mi je to sto se ponasaju kao mali ciga kojeg u kafani barabe nateraju da ode da osamari gosta,koji ne sme da mu vrati jer ce ga u protivnom ovi prebiti.
e to je sada slovenija,mali smrdljivi ciga.
 
pa nije levi ,tj ne pripada levici kad smo vec kod toga.
a skrivio mi je to sto se ponasaju kao mali ciga kojeg u kafani barabe nateraju da ode da osamari gosta,koji ne sme da mu vrati jer ce ga u protivnom ovi prebiti.
e to je sada slovenija,mali smrdljivi ciga.

pa, to je prilično dobra usporedba!
samo, imam osjećaj da će barabe kad-tad izaći iz bircuza, a ostaće mali cigo i gost sami
 

Back
Top