Холандија прогања Герта Вилдерса

Spencer

Ističe se
Poruka
2.035
Amsterdam - Holandski sud je naredio tužiocima da izvedu političara desnice na optuženičku klupu pod optužbom da je dao antiislamska saopštenja. Lider Partije slobode Gert Vilders snimio je prošle godine jedan kontroverzni film u kojem je izjednačio islam sa nasiljem i povukao paralelu između Kurana i knjige Adolfa Hitlera Mein Kampf (Moja borba).

http://www.danas.rs/vesti/svet/evro..._protiv_gerta_vildersa.52.html?news_id=151294

А дотле они који носе овакве пароле и даље слободно шетају:

behead_those_who_insult_islam.jpg
 
Dotični gospodin je budala, a njegova izjava pokazuje da je i neobrazovana budala.

Onaj ko ovako generalizuje je žrtva propagande koja ispira mozak. Nedavno smo i mi Srbi patili od posledica slične propagande. Te posledice se i danas osećaju.

Dotichni gospodin ima pravo na svoje mishljenje. Sada ce zbog toga da dobije fatvu.
 
Nije mi jasno kako niko ne sme da kaze da ne voli Islam.

Ali mi je bas drago sto se to bas u Holandiji ne sme. Ako neko treba da potone, i figurativno pod Marokancima i bukvalno pod talasima, onda su to oni. Ovako je to video nas slovenski brat, umetnik, prorok David Cerni -

Kako bi bilo divno da je on samo rekao da ne voli islam, pa da ima smisla ovo što si napisao.
Poistovećivanje islama sa nasiljem je ekvivalent poistovećivanja Srba sa nacistima i koljačima i nema nikakvog smisla. Onaj koji generalizuje ovakve stvari je budala.
Jasno, čovek ima pravo da izrazi svoje mišljenje, ali i obavezu da snosi posledice zbog toga. Klevetanje je svuda zabranjeno, nije li?

Verujem da bi penio od besa da neko u Hrvatskoj javno govori da je pravoslavlje religija koljača.
 
Kako bi bilo divno da je on samo rekao da ne voli islam, pa da ima smisla ovo što si napisao.
Poistovećivanje islama sa nasiljem je ekvivalent poistovećivanja Srba sa nacistima i koljačima i nema nikakvog smisla. Onaj koji generalizuje ovakve stvari je budala.
Jasno, čovek ima pravo da izrazi svoje mišljenje, ali i obavezu da snosi posledice zbog toga. Klevetanje je svuda zabranjeno, nije li?

Verujem da bi penio od besa da neko u Hrvatskoj javno govori da je pravoslavlje religija koljača.

Naravno da je klevetanje svuda zabranjeno, ali povlachi zakonsku kaznu, ako se dokaze legitimno na sudu. Od kada je kazna za klevetu ili uvredu odsecanje glave?
P.S. BEHEAD THOSE WHO RESPOND TO INSULTS BY BEHEADINGS!
 
Kako bi bilo divno da je on samo rekao da ne voli islam, pa da ima smisla ovo što si napisao.
Poistovećivanje islama sa nasiljem je ekvivalent poistovećivanja Srba sa nacistima i koljačima i nema nikakvog smisla. Onaj koji generalizuje ovakve stvari je budala.
Jasno, čovek ima pravo da izrazi svoje mišljenje, ali i obavezu da snosi posledice zbog toga. Klevetanje je svuda zabranjeno, nije li?

Verujem da bi penio od besa da neko u Hrvatskoj javno govori da je pravoslavlje religija koljača.

Ja ne znam zasto se neprekidno pravi paralela izmedju fasizma, nacizma i nasilja. Recimo Volt Dizni je bio nacista. z:hm:
 
Nije mi jasno kako niko ne sme da kaze da ne voli Islam.

Ali mi je bas drago sto se to bas u Holandiji ne sme. Ako neko treba da potone, i figurativno pod Marokancima i bukvalno pod talasima, onda su to oni. Ovako je to video nas slovenski brat, umetnik, prorok David Cerni -

_45373518_006718747-1.jpg

Cenjeni kolega , Mislim da malkice podcenjujete zalsluga Francuskke i Britanije .. z:lol:
 

Back
Top