Hipotetičko pitanje

Gruban

Buduća legenda
Poruka
40.641
U BiH usled iseljavanja Muslimana i Hrvata Srbi postaju apsolutna većina.Dakle 50 % + 1.Da li bi u tom slučaju bio zadržan preovlađujući stav u "Medjunarodnoj zajednici" da zajedničke institucije FBiH i RS jačaju sa idejom da BiH postane unitarna država ili bi došlo do promene u stavu "Medjunarodne zajednice" ?
 
U BiH usled iseljavanja Muslimana i Hrvata Srbi postaju apsolutna većina.Dakle 50 % + 1.Da li bi u tom slučaju bio zadržan preovlađujući stav u "Medjunarodnoj zajednici" da zajedničke institucije FBiH i RS jačaju sa idejom da BiH postane unitarna država ili bi došlo do promene u stavu "Medjunarodne zajednice" ?
MZ je neprincipijelna i uvek radi na štetu Srba tako da mislim da ti je sve jasno.
 
Vi u Bosni i Hercegovini uopšte ne treba da izumljate toplu vodu.
Jednostavno primenite švicarski sistem, napravite federaciju 3 kantona i distrikt glavnog grada . Imate isto ko i Švicarci komparativnu prednost, jer vas okružuju zemlje, koje pričaju istim jezikom. Gde ćeš bolje.
 
U BiH usled iseljavanja Muslimana i Hrvata Srbi postaju apsolutna većina.Dakle 50 % + 1.Da li bi u tom slučaju bio zadržan preovlađujući stav u "Medjunarodnoj zajednici" da zajedničke institucije FBiH i RS jačaju sa idejom da BiH postane unitarna država ili bi došlo do promene u stavu "Medjunarodne zajednice" ?
Prvo je potrebno dovesti Srbe na 50% + 1 glas, a situacija je daleko od toga. BiH-Srpska se prazni, još prije 6-7 godina na tom području živjelo je manje od milijun Srba. Treba stvarati djecu, a ne hipotetična pitanja!
 
Prvo je potrebno dovesti Srbe na 50% + 1 glas, a situacija je daleko od toga. BiH-Srpska se prazni, još prije 6-7 godina na tom području živjelo je manje od milijun Srba. Treba stvarati djecu, a ne hipotetična pitanja!
‚Pa vidite kolega,ja ne bih isključio tu mogućnost s obzirom na razmere iseljevanja iz Federacije BiH ali pitanje je hipotetičko.Nije dakle važno za ovu temu da li će se tako nešto odistinski i dogoditi.
Ja sam mišljenja da bi se u tom slučaju stav ili narativ "Medjunarodne zajednice" o BiH promenio u jednom segmentu Više nikad ne bi spominjali građane BiH ili narod BiH.
 
U BiH usled iseljavanja Muslimana i Hrvata Srbi postaju apsolutna većina.Dakle 50 % + 1.Da li bi u tom slučaju bio zadržan preovlađujući stav u "Medjunarodnoj zajednici" da zajedničke institucije FBiH i RS jačaju sa idejom da BiH postane unitarna država ili bi došlo do promene u stavu "Medjunarodne zajednice" ?
Vjerujem da ako se i dogodi takav scenario,da će međunarodni aparatčici reći da genocidna tvorevina nema pravo samostalnosti ili opciju udruživanja na svoju volju!
 

Back
Top